2015 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Re: 2015 İzmir FT Sonuçları

Mesajgönderen Sezgin ŞAHİN » 21 May 2015 16:32

3. Erhan ilk madalyan hayırlı uğurlu olsun tebrikler bozuk ayarlar ile üçüncülük geldiyse bundan sonrası altın gibi ;)
Walther LG 300 XT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Kullanıcı avatarı
Sezgin ŞAHİN

Takım: BROTHERS TEAM
Gerçek İsim: Sezgin Şahin

Mesajgönderen niğdeli51 » 22 May 2015 00:49

Herkese slm. Çok keyifli bir yarışmayıdaha geride bıraktık. İzmir ekibi gercekten cok öz verili bir çalışma yapmış birkez daha alınlarının akıyla cıktılar. Yarışma hazırlığının ne kadar zor olduğunu iyi bilenlerden biri olarak emekleri için teşekkür ederim. Ayrıca derece alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Benimle beraber ilk gün yarışan Levent kardeşime yardımlarından ötürü ve ikinci gün Artun Kardeşimede cok teşekkür ederim. Yarışmaya gelecek olursak ilk gün sıfırlama yapmamız gerekırken denize girmeyi tercıh ettık :) bizim tüfek zaten attığını vuruyor edasıyla sıfırlama yapmadık nitekim İlk gün Berbat ötesi idi neye Attıysam vuramadım. O hırsla ilk gün yarışma bitiminde kendimi denizde değilde sıfırlama alanına atdım :) gördümki tüfek cok bozuk 35 metrede 3,5 cm alt vuruyor sağ sol bozuk nasıl oldu bende anlamadım ayrlarımı yaptım. İkinci gün meyvesini Aldım. Ama iş işten coktan geçmişti Cronada tüfeğin nasıl 845 cıktığını anlamadım üzerine basa basa 805 ayarlamıştım demekki biz bu işi daha öğrenememişiz. diye kendi adıma karar aldım. Bu son İzmir yarışmasında jübülemi yaptım. Anladımkı ben 50 de 50 yapsam Hiç bir zaman atıcı gözüyle kabul görmüyeceğim. Cünki Tam bir ft ekipmanlarıyla calışmadığım için farklı oluyor. Sebeb o ki ft bana göre değil. Ondan dolayı jubilemi yaptım. Atıcılık sporuna tek kurşun ve trap yarışmalarıyla devam edeceğim. Herkese cok teşekür ederim. Bundan sonraki yarışmalarınızda hepinize başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın.
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Mesajgönderen OttomanEmpire » 22 May 2015 13:14

Tekrar selamlar.Latif Usta'nın yazısına üzüldüm.Hakkında hayırlısı olsun diyorum.Ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim.Latif Ustaaa, bu camiada senin atıcılığından şüphe duyacak bir insan varolduğuna inanmıyorum.Trap ve tek kurşundan keyif alıyorsan tadını çıkar.

Bir yarışmayı daha geride bıraktık hepberaber.Kazasız belasız atlattık.Tüm övgülerim FTBR Takımına gelsin.O ne güzel kulvarlardı.Uzaklığıyla,zorluğuyla, özel yapım geri sayım sayacıyla, hedeflerin mükemmel çalışmasıyla, bulunan mekan ve ortamla, kısacası kaliteli bir topluluğun ortaya çıkardığı kaliteli ekipmanlar ve tam bir takım ruhu ile mücadele edilerek hazırlanmış kusursuz bir parkurdu.Her yarışma sonrasında tekrarladığım gibi, youtubeda özenerek seyrettiğim yurtdışı yarışmalarından hiç bir farkı olmayan bir yarışma ortamını bizlerle buluşturan FTBR Takımına canı gönülden sevgi ve saygılarımı sunarım.(Tek tek isim saymayacağım.)Dereceye giren tüm hobidaşlarımı kutluyorum.Dünya şampiyonası öncesi bana eksiklerimi görmemde çok büyük yardımı oldu bu hazırlanan parkurun.

Sevgi ve saygı çerçevesinin hiç bir zaman bozulmadığı kaliteli yarışmalarda tekrar görüşmek üzere.Hoşçakalın.Saygılar...
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Alper Ertop

Mesajgönderen getboga » 22 May 2015 15:54

Zorlu ve guzel bir parkurdu. Ben ve takımım için eksiklerimizin temini yönünde faydali oldu.ekibi adına katkılarından dolayi herkeze teşekkür ederim. Bir sonraki yarışmada yaylı kategorisindeki katılımcı sayısının artmasi dileklerimle.
getboga

Takım: HİT
Gerçek İsim: Sinan Getboğa

Mesajgönderen ferhat » 01 Haz 2015 08:36

Bu yarışma 4.5 la yarıştığım ilk yarışma oldu gerek dürbünümün bir hafta önce gelmesi, gerek tüfeğimin sürekli sorun çıkarması yarışmada istediğim sonucu elde edemedim fakat dostlarla keyifli bir yarışma geçirdim, katılan emeği geçen herheze teşekkürler.
Hatsan AT44 .177 & Walther 8-32x56
Kullanıcı avatarı
ferhat

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: Ferhat Artık

Önceki

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir