2015 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

2015 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 17 May 2015 23:41

Sezonun ikinci Ulusal müsabakası olan ve 48 fiili katılımın gerçekleştiği 2015 İzmir FT sonuçlarını indirmek için aşağıdaki ikonu tıklayınız;

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

2015 İzmir FT Şampiyonası Sonuçları

Mesajgönderen sniper007 » 18 May 2015 00:17

Hernekadar bu bu güzel organizasyona katılamamış olsamda çok çekişmeli ve bi okadarda zevkli geçen bu yarışmayı tertiplemesinden ötürü İzmir ekibine ve katılan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Derece yapan arkadaşlarıma Erdinç İlker abi ve özellikle şeytanın bacağını kırıpta 3. Lük kürsüsünü gören Erhan abiyede başarılarının devamını diliyorum. Birdahaki yarışmada görüşmek dileğiyle...
AirArms FTP 900 , gerisi tefferruat
Kullanıcı avatarı
sniper007

Takım: ADANA TİM

Re: 2015 İzmir FT Şampiyonası Sonuçları

Mesajgönderen kyucel » 18 May 2015 10:27

Her zaman olduğu gibi gerçekten çok ama çok keyifli bir müsabaka oldu. Parkur, uzun süredir görmediğim arkadaşlar, İzmir, müsabaka heyecanı... her şey çok güzeldi. Bu ortamı çok emek vererek hazırlayan İzmir FTBRİzmir Takımına sonsuz teşekkürler. Kürsüye çıkan arkadaşlarımı, emek veren, hazırlık yapan müsabakaya katılan tüm takımları, bireysel yarışan herkesi tebrik ederim. Ayrıca ilk gün partnerim olan İlker ERİNÇ ve ikinci gün partnerim olan Bedriye CANOĞLU hanımefendiye müsabakada geçen keyifli anlar için özellikle teşekkür ederim. Yalnızca başarısı için değil, samimi dostlukları için de üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğum A-TAKIMI nı ilk 10 da 6 kişiyle yer aldığı için ayrıca tebrik ederim. Önümüzdeki müsabakalarda görüşmek üzere...
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Re: 2015 İzmir FT Şampiyonası Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 18 May 2015 12:51

Yarışmaktan inanılmaz keyif aldığım bir müsabakaydı, parkur gerçekten iyi hazırlanmıştı, iyi iş çıkarmışız 8-)
Bir FTBRİZMİR mensubu olarak sevinçliyim, yarışmanın hazırlanmasında yoğun emek harcayan FTBRİZMİR takım arkadaşlarımı kutluyorum.. Hepsi inanılmaz emek harcadılar, ve mekanından, parkuruna, işleyişinden, altyapısına..vs herşey son derece başarılıydı. Organizasyonda emeği geçen tüm takım arkadaşlarıma, uzak/yakın yollardan gelen ve hafta sonunu ayırıp yarışan tüm yarışmacılara, yarışmasa dahi izleyip destek verenlere, hakemlerimize ve iki gün boyunca eşlik eden kulvar partnerlerime teşekkür ederim..

Uzak hedeflerin her zamankinden biraz fazla olması, uzaklarda da açılı hedeflerin olması, abartı olmamakla beraber keyifli bir rüzgarın zaman zaman atıcıları yoklaması, kurallara uygun şekilde pozisyonlularda nispeten uzak hedeflerin olması, yine kurallara uygun olacak şekilde pozisyonlu & daraltılmış hedef kesişmelerinin olması, 50 hedefli bir parkur olması, hava sıcaklığı..vb faktörler birleşince kolay bir parkur değildi, yarışmacıların kendini sınamaları açısından çok iyi bir fırsattı.

Derece yapan tüm atıcıları da ayrıca tebrik ediyorum, bu müsabakada derece yapmak bence önemli bir başarı, övünülecek bir hadise 8-)
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2015 İzmir FT Müsabakası

Mesajgönderen MuRaT_6606 » 18 May 2015 14:34

Nihayet kalkabildim ama yorgunluğu hala atmış değilim. Güzel bir hafta sonu için İzmirli kardeşlerime çoooook teşekkür ederim. Çıtayı daha yükseğe taşımak için verdikleri emek her türlü takdire değer. Bu hobiye başladığım içinde sizler gibi arkadaşlarım olduğu içinde gurur duyuyorum.

Gelelim takım arkadaşlarıma; her biri takımın başarısı için çok yoğun işlerinin arasından bir fırsatını bulup bu yarışmaya geldi ve bir kez daha A-TAKIM ını başarıya ulaştırdılar. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Kullanıcı avatarı
MuRaT_6606

Gerçek İsim: Murat Arık

Re: 2015 İzmir FT Sonuçları

Mesajgönderen Levent » 18 May 2015 17:17

Öncelikle FTBRİZMİR takımına emekleri için yürekten teşekkürler, sayelerinde keyifli heyecanlı ve eğlenceli 2 gün geçirdik, çok güzel bir parkur ve yarışma mekanı hazırlamışlar. Bu parkuru geçmek çok keyifli ve heyecan vericiydi, benim için ders niteliğinde bir yarışma oldu, benim bundan sonraki ft müsabakalarına nasıl hazırlanmam gerektiğini, nelere dikkat etmem gerektiğini; bir müsibet bin nasihattan hayırlıdır şiarına uyarak öğrenmiş oldum.
Dereceye giren arkadaşlarımı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Katılım gösteren tüm yarışmacılara da teşekkür ederim, tüm katılımcılar yarışmaya ayrı bir renk ayrı bir güzellik kattı. İlk gün Latif abi, ikinci gün Emre abiyle birlikte kulvarları koştuk, rakip olmadık; herkes birbirinin iyi atması için uğraştı bu durum da ayrı bir sevinç kaynağı oldu, kendilerine teşekkür ederim.
Velhasıl yarışmak önemli değil, katılım gösteren herkesin ayağına yüreğine sağlık, hep birlikte güzel oluyor bu faaliyetler.
Takımlar şampiyonluğunun takımımızda kalmasını sağlayan takım arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim.
Steyr LG100 & Sightron SIII 10-50x60

Resim
Kullanıcı avatarı
Levent

Gerçek İsim: Levent Gürünlü

Dostlarla birlikte olmak

Mesajgönderen skywagon » 18 May 2015 17:39

Öncelikle bu güzel parkuru bize hazırlayan FTBRİZMİR takımına emeklerinden dolayı, uzak diyarlardan İzmir'i şenlendiren neşeli dostlarımıza bu iki günü benim için çok mutlu kıldıkları için teşekkürü bir borç bilirim. Levent'in dediği gibi yarışmak önemli değil, birlikte olmak ve anı paylaşmak çok güzeldi.
Yarışmada dereceye giren hobidaşlarımızı tebrik ederim, A Takımı'nı yürekten kutlarım.
skywagon

Takım: HİT

Mesajgönderen Selen » 18 May 2015 23:11

Merhaba, Izmir FTBR takımına tesekkurlerimi sunmak istiyorum. Profesyonelce hazirlanmis bu organizasyon beni cok etkilemiştir. Başarılarının devamını diliyorum. Bana lojistik destek sunan herkese, Alper'e Artun'a Mehmet Bey"e, sıfırlama konusunda bana yardimci olan Rehşan Bey'e Levent Bey'e, takim arkadaslarim Omer Bey"e ve Cem Bey'e, doğru zaman ve doğru yerde olan Erdinç Bey'e, gunes yanıği konusunda bana merhem veren Füsun Ablama , eve erken dönmemi sağlayan Koray'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım ve bana tavsiyelerde bulunan ve deneyimleŕini paylasan tum hobi arkadaslarima da tesekkur ediyorum. Saygı ve sevgilerimle, ustalasma yolunda ilerlemek isteyen SELEN ÖZDEN.
Selen

Mesajgönderen EmRe74 » 19 May 2015 00:07

Keyifli gectigini dusundugumuz 2 gunun ardindan cok sukur arkadaslarimiz sag salim evlerine vardilar varmayada devam ediyorlar.Ftbrizmir olarak sizlerle olmaktan herzamanki gibi cok keyif aldik.Tum parkur ve oganizasyonda emegi gecen takim arkadaslarima buradan birkez daha tesekkur etmek isterim.Hem maddi hemde manevi desteklerini fazlasiyla ortaya koydular.Guzel isler yorulmadan,emek vermeden olmuyor :) Dostlarla sohbet ederken parkuru cok keyifli bulanlarin yanisira zorlugundan yakinanlarda vardi.Vallahi hazirlarken farkina varmamistim ama atarken hadi ordan dediklerimde olmadi degil :) Ama gelisim dedigimiz sey zorlamadan da olmuyor.Hem tatli esen ruzgar hem de uzak mesafe bizlere bir çok ogreti sagladi diye dusunuyorum ;) 2. gunun yukselen vurus grafigi de bunu destekler derecedeydi :) Sonuc olarak en kucuk bir aksilik yasamadan sizleri agirlamaktan bizler cok memnun olduk.Citanin her gecen yukseldigi,kalitenin daha da arttigi diger bolge yarismalarinda bulusmak uzere derken katilim gosterdiginiz icin birkez daha tesekkur etmek isteriz.
Steyr LG 110 FT .177 (Sightron SIII 10-50x60)FT
Spyderco's

Resim
Kullanıcı avatarı
EmRe74

Gerçek İsim: Emre Özkardeş

Mesajgönderen ERDİNÇ » 19 May 2015 10:11

Herseyden önce cok sevdigimiz dostlarımızla bizleri bir araya getiren Ftbrizmir takımına cok cok tesekkür ediyorum. Yarısma organizasyonu ve parkur mükemmeldi. Uzun zamandır goremedigimiz hobidaslarımızla bir araya gelmek daha bir güzledi tabi. Bana göre bu zamana kadar yapılan en zorlu parkurdu diyebilirim. Hedeflerin dizilimi, handikaplı hedeflerin mesafelerinin uygunlu, geyik, baykus gibi hedeflerin parkura renk katmış olması, müsabaka sonrasında katılımcılara verilen cisimcik...vs hersey tek kelimeyle harikaydı.Ben büyük keyif aldım.Yarısmalarda genel olarak gordügüm en büyük sıkıntı dönüs yolculugunun yarısma biter bitmez baslaması ile beraberinde getirmis oldugu ayrılık ve yorgunluk. En kısa zamanda tekrar görüsmek dilegiyle.
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ERDİNÇ
ŞAMPİYON

Gerçek İsim: Erdinç Bilgili

Sonraki

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir