2015 İstanbul BR25 Sonuçları (10-11 Ekim)

2015 İstanbul BR25 Sonuçları (10-11 Ekim)

Mesajgönderen kostok » 11 Eki 2015 19:23

Derece alan tüm yarışmacıları kutluyorum. detaylı yorumlar daha sonra :)

Detaylı dosyayı indirmek için;
http://www.ftbrturk.com/targets/br2015sonuc.xlsx

Sonuç listesi screen shot için;
http://i.hizliresim.com/EpV47Z.jpg
Resim
Kullanıcı avatarı
kostok

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Emre Başkaşkır

Re: 25 metre benchrest İstanbul 10-11 ekim 2015 sonuçları

Mesajgönderen kostok » 11 Eki 2015 19:49

foto ve videolar elimizden geldiğince hızlı yüklenecek, şimdilik şunu upload edebildim
http://hizliresim.com/7PoGqv
Resim
Kullanıcı avatarı
kostok

Gerçek İsim: Emre Başkaşkır

Mesajgönderen Erhan Ay » 11 Eki 2015 19:58

İstanbul takimindan arkadaşlara zahmetleri icin cok tesekkur ediyorum.sayelerinde ulkemizin ilk benchrest yarismasini kazasiz belasiz tamamlamiş olduk.Derece alan arkadaslari kutlar devaminin gelmesini dilerim.
AA FTP 900 + Leupold Competition 45x45
FX Impact 6.35 + Hawke ED 10-50x60 TMX

Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Erhan Ay

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erhan Ay

Mesajgönderen solukyildiz » 11 Eki 2015 23:04

Herşeyin ilki unutulmaz derler. Orada olmasamda istanbul ekibinin çok iyi bir musabaka ortaya koyduğunu tahmin edebiliyorum. Derece alan arkadaşları çok gönülden tebrik ediyorum.
Canlıya asla ateş etmedim ve etmemde.
Kullanıcı avatarı
solukyildiz

Gerçek İsim: Cihan

Mesajgönderen toygarbey » 12 Eki 2015 01:12

Yarışmayı Düzenleyen ve katılımcı arkadaşlarımı tebrik ederim..
Göğün Oğullarıydık Bir Zamanlar;Türk Oğlu Türktük...

1-Kral 4,5
2-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
3-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"
4-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32X56"
toygarbey

Re: 2015 İstanbul BR25 Sonuçları (10-11 Ekim)

Mesajgönderen bsR » 12 Eki 2015 09:50

Çok keyifli bir müsabakaydı, ilk ulusal çaplı BR25 olması da ayrıca önemliydi, herkes için önemli bir tecrübe oldu, devamının olmasını temenni ediyoruz.. Derece alan, organizasyonda emeği geçen ve katılan tüm arkadaşları tebrik ederim.. Detayda ise Alper Abi'yi ayrıca tebrik ediyorum; hem sınıfında hem genel sıralamada en tepede yer aldı, tüfeğindeki bazı sıkıntıları çok doğru şekilde çözmüş olarak katıldı, antrenmanlarını yapmış ve tekniğini oturtmuştu, yani tüm katılımcılar arasında en hazır olanıydı, e haliyle de ipi göğüsleyen oldu 8-)
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Mesajgönderen OttomanEmpire » 12 Eki 2015 11:49

Türkiye' deki Atıcılık Sporunun Gelişimi adına düzenlemiş olduğumuz bu yarışmada bizleri yalnız bırakmayan, Ankara ekibinden Serdar HAVSUT ve Erhan AY' a, İzmir ekibinden Başar ÖZTUNA, İrfan YILMAZ, iLKER erinç, Ayşen ERİNÇ çiftine, Adana Ekibinden Veli KATRANCI, Latif TUNCER, Halik ÖZÇÖMLEKÇİ' ye, Fethiye ekibinden Enver AKOĞLU, Luba GOLDİNA, Turan EFE, İskender ERDOĞAN' a, tüm İstanbul Ekibine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.Evlerinden kilometrelerce uzakta yapılan yarışmaya, maddi manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak yarışmaya gelen tüm yarışmacılarımızı canı yürekten tebrik ediyorum. Kazasız belasız yarışmamızı tamamladık.Çok keyifli dakikalar geçirdik.En önemlisi de bu camiadaki aynı dili konuşan insanların bir araya toplanarak yaptıkları muhabbetlerin tadına doyamadık.

Yarışma alanının hazırlanmasında, misafirlerimize ikram edilecek çay, kahve, su, sandviçlerin temin edilmesinde, konaklama hizmetlerinde bize destek veren Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ' a ve hobidaşımız olan Çekmeköy Park ve Bahçeler Müdürü Sayın Bahadır AKTUĞ Beye, 2 gün boyunca yarışma alanından hiç ayrılmayarak bizlere her türlü konuda bire bir destek olan Çekmeköy Belediyesi Spor Müdürlüğü' nden Müdür Yardımcısı Faruk İLHAN Beyefendiye teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Yarışma tarihine 1 gün kala bizlerle iletişime geçip yarışmada birincilere tüfek hediye eden ''KRAL ARMS'' IN Genel Müdür Yardımcısı ve İhracat Müdürü Sayın Arif SÜTÇÜ Bey' e ve Üretim Müdürü Efe Fatih PARILDAR' a teşekkürlerimizi bir borç biliriz.Bizlerle iletişime geçip değerli üstadlarımızla ve yarışmacılarla sohbet ederek tüfeklerinin Ar-ge çalışmalarında kullanmak üzere fikirlerimizi alıp not etmeleri de ayrıca alkışlanacak bir durumdu.

Benchrest yarışması yapılması gerekliliğini hep anlatan ve önayak olan, ayrıca Türkçe Kurallar Kitabının oluşturulması için mücadele edip yayınlayan, Türkiyemizi Uluslararası platformlarda kabul ettirip, federasyon başkanlarıyla iletişime geçip köprü kuran BAŞAR ÖZTUNA kardeşimize de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

İki günün sonunda (tüm psikolojik baskılara rağmen) eşimle birlikte yarışmayı birincilikle bitirmek bizim için inanılmaz keyifliydi.Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.Tüfeğimi ilk aldığımda kusursuz ayarlara ulaşabilmek için çok mücadele ettim.Tüfeği alırken bana çok yardımcı olan Hilal Avın sahibi Veli KATRANCI' ya,Tüfeğimi modifiye ederken parçaların temininde işini gücünü bırakıp sırf benim mutlu olabilmem için sanayide tornacıların peşinden koşup parçalarımı yaptırıp gönderen değerli dostum Latif TUNCER' e çok çok teşekkür ederim.Gene parçaların temininde çok yardımcı olan Rehşan BAŞARAN ve Rüştü DEMİRKOL abime çok teşekkür ederim.Bu mücadelemde Takım arkadaşlarımdan da inanılmaz destek gördüm.Başta Artun KOCAMAN, Emre BAŞKAŞKIR, Koray YILMAZ, Gökhan MUTCALİ kardeşime de yardım ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.Hobiye başladığımda her zaman yanımda olan ve her soruma ve sorunuma yılmadan,sıkılmadan cevap veren Taylan ALYÜRÜK, İzzet KIRBAŞ, Levent TANRISEVER, Ülkü TAŞKIN ve Bülent EĞİNLİOĞLU abilerime de teşekkür ederim. Bu arada sat tüfeğini geç STEYR' a kafan rahat etsin diyenler de oldu, hayır bu tüfeği satma tüfek değiştirme diyenler de oldu.Mücadelemin ve yaptığım modifiyelerin sonucu olarak Şampiyonluk geliverdi.Ayrıca doğru ayarlarla başarıya ulaşmanın hazzını da yaşamış oldum.İşte Hobimizin en güzel yanı da bu olsa gerek.

Beni tebrik eden tüm hobidaşlarıma canı yürekten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Dostlukların daha da pekişeceği yeni yarışmalarda görüşmek üzere...Ne olursa olsun doldur şarjörünü bak keyfine diyorum.Hoşçakalın.Sağlıkla kalın.
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Gerçek İsim: Alper Ertop

Mesajgönderen impo » 12 Eki 2015 12:17

Öncelikle Türkiye'nin dört bir yanından gelip bu yarışmaya destek veren ve anlamlı kılan dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Organizasyonda emeği geçen tüm İstanbul ekibine ve verdiği desteklerle Çekmeköy Belediyesi ve Kral Tüfeklerine de teşekkürler.
BR'de başlangıç aşamasında olduğumuzdan uluslararası yarışmalarda uygulanan kuralları biraz esnetsekte centilmence ve güzel işleyen bir yarışma oldu.Kategorilerinde dereceye giren tüm yarışmacıları tebrik ediyorum.Dünyada en az Field Target kadar popüler olan bu disipline olan ilginin ülkemizde de artması dileklerimle.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
impo
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Taylan Alyürük

Mesajgönderen Halil61 » 12 Eki 2015 18:20

Dereceye giren,yarışan herkesi tebrik ediyorum,

Saygılar
Halil ÖZAK
20.01.1967
Steyr LG110 HFT 2014 Leupold Competition 40x45

Resim
Kullanıcı avatarı
Halil61

Takım: HİT
Gerçek İsim: Halil Özak

Mesajgönderen GameOver » 13 Eki 2015 00:26

istanbul ekibine bu güzel organizasyonlarından dolayı teşekkür ederim. Keyifli, sohbetli,bilgi akışının yaşandığı bir yarışma oldu. Tüfekle ve atışla ilgili ilk yarışma tecrübemdi. Air Arms ftp 900 muhteşem bir modifiye ve ayarla bana HV Sınıfı 1.liği getirdi. Katılan ve kazanan herkesi kutlarım.
HAVALI KUVVETLER

Resim
Kullanıcı avatarı
GameOver
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Fadime Ertop

Sonraki

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir