2016 Adana FT Sonuçları

2016 Adana FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 08 Şub 2016 14:06

2016 sezonunun ilk ulusal müsabakası olan 2016 Adana FT sonuçlarını indirmek için aşağıdaki ikonu tıklayabilirsiniz.
**İlk günün hava muhalefeti sebebiyle iptal edilmesi sebebiyle yarışma 100 atış üzerinden değil 50 atış üzerinden yapılmıştır, yani sadece ikinci gün parkuru koşulabilmiştir. Ayrıca ikinci günün puanlamasında ilk 10'a girebilecek puanı sağlayanlar, aynı puanlarda birikme olmaması adına organizasyonun kararıyla 20 atışlık ikinci bir tur daha koşmuştur ve bu atıcılar 70 atış üzerinden puanlanmıştır.

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2016 Adana FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 08 Şub 2016 14:54

Yine çok keyifli bir müsabakaydı.. Güzel ve keyifli bir sezon açılışı oldu...
İlk gün yoğun yağış sebebiyle başlayan parkur, zeminin aşırı çamurlanması ve yağışın fazlalığı sebebiyle iptal edildi.. 2. gün ise hava günlük güneşlikti..
İkinci günü 44 vurarak 4. sırada tamamladım, akabinde ilk günün koşulaMaması sebebiyle ilk 10 da aynı puanlı atıcıların birikmemesi adına ilk 10 potansiyeli olan atıcılar için eklenen 20 atışlık 2. turda rüzgarın artması ve yorgunluk sebebiyle performansımı koruyamadım ve müsabakayı 6. olarak tamamladım. Daha iyisini de yapabilirdim diye düşünüyorum.
Diğer taraftan şampiyon olan İlker Abi'yi, ikinci olan Serdar Hocamı ve iyi bir performans çıkararak ilk kez kürsü yapan Artun'u tebrik ediyorum. Ayrıca yaylı kategorisinde iddialı performanslarıyla dikkat çeken Ömer Abi yaylı kupasını kaldırmasını bildi. Diğer taraftan her zamankinden daha iddialı olan takım arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Hatsan'ıyla çok iyi puan yapan İrfan takdire şayan bir çıkış yaptı. İlk günkü yağmurda dürbünü su alan ve tamamen çalışmaz haldeki dürbününe rağmen ikinci gün yarışmayı sürdüren Mustafa'yı da tebrik etmek gerekiyor, aynı şekilde Mehmet'te dürbün problemine rağmen devam edenlerden.. Çoğumuz o durumda çekilirdik.

Misafirperverliklerinden ötürü Adana Takımı'na tekrar teşekkür ederiz. Erhan Abi'ye müthiş baklavalar için, Taylan&İlker Abilere Antep fıstıkları için teşekkürler.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER