2016 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

2016 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 01 May 2016 22:55

Sezonun ikinci Ulusal müsabakası olan ve 46 fiili katılımın gerçekleştiği 2016 İzmir FT sonuçlarını indirmek için aşağıdaki ikonu tıklayınız;

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2016 İzmir Kalemlik FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 02 May 2016 09:40

Parkurun dizayn sürecindeyken çok keyifli bir parkur olacağını sezmiş ve heyecanlanmıştık.. Oldukça teknik hedefler vardı..
Ama busefer yarışmak nasip olmadı, ev sahibi takım mensubu olarak yarışamamak üzücüydü, sadece Pazar günü kısa bir süre uğrayabildim.
Yine keyifli, akışta sıkıntısız bir Kalemlik müsabakasını daha tamamlamak sevindirdi. Emeği geçen başta tüm FTBRİZMİR ekibini ve destek veren diğer takım mensubu arkadaşları kutluyorum. Dereceye giren tüm atıcı arkadaşları tebrik ediyorum.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Mesajgönderen kyucel » 02 May 2016 10:37

Tüm katılımcıları ve dereceye girenleri tebrik ederim. Orada olmak istememe rağmen gelemediğim için çok üzgün olduğumu tekrar belirtmek isterim.

Sonuçlara bakarak bir tespitimi dile getireyim;
Artık herkesin ekipmanı belli bir seviyenin üzerinde, dürbünler, silahlar gayet iyi... Bundan sonra dereceye girmek için yapılması gereken tek şey işi ciddiye alıp ANTRENMAN yapmak....
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Mesajgönderen Teknosman » 02 May 2016 13:05

Organizeyi yapan takımımıza ve emeği geçen tüm arkadaşlara çok güzel hazırlanmış ve keyifli bir müsabaka yaşattıkları için teşekkür ederim.
Osman TAŞPINAR - A TAKIMI üyesi
Kullanıcı avatarı
Teknosman

Gerçek İsim: Osman Taşpınar

Mesajgönderen OZZYTHEGUITAR » 02 May 2016 15:54

Yarışmayı hazırlayan Ftbrİzmir takımı arkadaşlarıma teşekkürlerimi, dereceye giren yarışmacı ve takımlara da tebriklerimi sunarım.Güzel bir yarışma ve parkurdu emeğinize sağlık.

Sevgiler
​Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm​
Cz vizör 7.65 m
ZORAKİ Hp-01 Ultra .177 + Trijicon reddot
Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE
Weihrauch HW 97 K .177 + Hawke 8 - 32 × 56
Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

ResimResim
Kullanıcı avatarı
OZZYTHEGUITAR

Takım: HİT
Gerçek İsim: Ozan İyice

Mesajgönderen Sezgin ŞAHİN » 02 May 2016 23:02

İzmir Ekibine teşekkür ederim gerçekten çok büyük emek harcamışlar özveri de bulunmuşlar emeğinize sağlık yarışmanın keyfi damağımda kaldı kalemlik efsane bir parkur olmuş emeği geçen bütün arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim .
Walther LG 300 XT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Kullanıcı avatarı
Sezgin ŞAHİN

Takım: BROTHERS TEAM
Gerçek İsim: Sezgin Şahin

Mesajgönderen OttomanEmpire » 02 May 2016 23:35

İzmir ekibine cani gonulden tebriklerimi sunuyorum.Bir ft parkuru ancak bu kadar keyifli ve zor yapilabilirdi.Özellikle açili atislarda aldigim keyifi hic bir zaman unutamayacagim.Cosinüs alfa nin pratikte ve teoride bize calistigini ispat ettiniz.Parkurun yapiminda emegi gecen herkesi tebrik ediyorum.Siralama yapilsa en çok keyif aldigim parkur sizin yaptiginiz bu yarismaydi.Çok çok teşekkurler.Yarismaya katilan ve dereceye giren tüm arkadaşlarimi tebrik ederim.
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Alper Ertop

Mesajgönderen serdarhavsut » 03 May 2016 18:13

Şimdiye kadar hazırlanmış ön özenli ve güzel parkurda iki gün boyunca mücadele ettik, gerçekten yurt dışı yarışmaları aratmayacak bir ortamdı.
Başta İlker abim olmak üzere emeği geçen , İbrahim abi , Ferhat , Koray , İrfan , Erdal abi , Mustafa , Başar , İsmail abi ve tüm ftbizmir ekibine teşekkür ederim.

ilk gün yarışma partnerim olan Alper abi Mustafa'ya İkinci gün Yarışma partnerim olan İrfan ve İlk gün 50 vuramama sebep olan kör talihimin ikinci gün badi olarak karşıma çıkardığı Artun Gucumana sportmen ve kaliteli arkadaşlıklarından dolayı teşekkür ederim.

gelelim Tebriklere

En başta üzerine yüklemiş olduğum sıkıntı ve stresle yarışarak birinci olan Ayşen ablayı tebrik ediyorum , gerçekten zor bir parkurda birçok erkek atıcıyı geride bıraktı ve bayanlarda kürsüyü haketti.

Yaylıda Ömer hocam ufak tefek aksilikler yaşasada kürsüyü kaptırmadı ve yerini korudu , Ozan abi emeklerinin karşılığını birazda olsa aldı , Fatih İlk yarışması olmasına rağmen iyi bir performans sergiledi ve yaylıda üçüncü olmayı başardı , hepsini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Pcp de Alper abi hepimize azmin zaferini gösterdi , yarışma öncesinde kendisi favori atıcılarımdan dı ve düşündüğüm gibide oldu , ft ye başladığı günden itibaren bol antreman ve doğru ekipman seçimi ile sürekli yükselen bir performans gösterdi , inşallah kendisini daha üst sıralarda görmekte nasip olur, Tebrikler Alper abi.

Erdinç uzun zamandır havalı silahtan ve Ft den uzak olmasına rağmen zor bir parkurda kendinden bekleneni yine yaptı , biraz daha idman yapabilseydi eminim çok daha yüksek skorlar çıkarabilrdi , inşallah görev süresi bittiğinde yine onu aramızda bol bol görürüz , yurt içi ve yurt dışın da güzel derecelerine şahit oluruz. Tebrikler dayı :)

Takımlar kupasında geleneği bozmayarak takım kupası almamıza vesile olan tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim , ama performanslardaki bariz düşüş umarım birşeyler ifade etmiştir, Bundan sonra daha çok çalışmamız lazım haberiniz olsun :)

Gelelim bana ...
Yarışma öncesi çok fazla çalışmamış olsamda biraz şans biraz gününde olmak ve uzun süredir kullandığım ekipmana alışmam sayesinde ilk gün mutlu olduğum bir skor çıkarttım , Ancak ikinci gün yaşadığımız , yaşattığım tatsız olaylar sonucunda derece getiren bir skor çıkarmış olsamda mutlu olacağım bir başarı elde etmedim , maalesef zaman zaman insanlar istemedende olsa karşılarındakini kıracak üzecek hareketlerde bulunuyor , benimde o zamanlarımdan biriydi sanırım ve gerçekten çok değer verdiğim ve sevdiğim bir insanı İlker abimi üzdüm. Bu tatsızlıklar sonrası kendisi her ne kadar yarışmaya devam etsede parkuru ayakta tamamlayarak yarışmadaki yerini kaybetti.

Bu yarışmaya en çok emek veren en çok mesai harcayan ve maalesef en az keyif alan İlker abimi Üzdüğüm ve kırdığım için kendisinden özür dilerim , onun yarışmadığı bi parkurda benim almış olduğum birinciliğin hiçbir hükmü yoktur. Buradan kendisinden tekrar özür diliyorum , hakkını helal et abi.
Steyr Challenge FT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
serdarhavsut
ŞAMPİYON

Gerçek İsim: Serdar Havsut

Mesajgönderen serdarhavsut » 03 May 2016 18:14

bu arada Artun beni geçecekti o iş ne oldu ??? :)
Steyr Challenge FT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
serdarhavsut
ŞAMPİYON

Gerçek İsim: Serdar Havsut

Mesajgönderen kafa avcısı » 03 May 2016 21:43

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Çok keyifli bir yarışma geçirdim kendi adıma.
İlk gün dürbünün turretlerini karıştırıp 17 vursamda 2. gün mildot hesabı ile 36 skoruna ulaştım. 35-40 arası olan gunluk hedefimi tutturdum.
At44 ,dürbün ve ucuz öğrenci tipi aksesuarlar ile bu kadar oldu.
Gün gelicek standardın üzerinde kullanacağım ürünler ile hepinizin korkulu rüyası olacağım kesin :)

Kendinize iyi bakın .
Kullanıcı avatarı
kafa avcısı

Takım: TİMSAH TEAM
Gerçek İsim: Metehan Özden

Sonraki

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir