2017 Adana FT Sonuçları

2017 Adana FT Sonuçları

Mesajgönderen bsR » 30 Oca 2017 16:26

2017 sezonunun ilk ulusal müsabakası olan 2017 Adana FT sonuçlarını indirmek için aşağıdaki ikonu tıklayabilirsiniz.

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2017 Adana FT Sonuçları

Mesajgönderen kyucel » 30 Oca 2017 16:50

Bu güzel parkuru hazırlayıp, bizlere unutulmaz bir deneyim yaşattığı için en başta Latif usta olmak üzere tüm tüm hobidaşlarıma teşekkürler.

Parkuru beraber koştuğumuz arkadaşlarıma ayrıca teşekkürler.

Mensubu olduğum A Takımı adına müsabakaya katılan ve geleneği bozmayarak yine takımlar kupasını almamıza katkı sağlayan arkadaşlarıma teşekkürler.

En çok da yarışma sonu tie break atışlarındaki nezaketinden dolayı kaptanım Serdar Havsut' a teşekkürler.

Başta İlker Erinç olmak üzere tüm yarışmacıları tebrik ederim. Benim için çok güzel bir yarışmaydı, kendi adıma tek isabetli atışın bile ne kadar önemli olduğunu, atış disiplinini hiç bir zaman elden bırakmamak gerektiğini gördüğüm bir müsabaka oldu. Herkese tekrar tekrar teşekkürler. Yeni müsabakalarda görüşmek üzere....
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Mesajgönderen ilkererinc » 30 Oca 2017 18:12

2017 Yılının ilk ulusal FT müsabakasını koştuk. Müsabakaya katılan ve derece alan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.

Büyük bir özveri ile bizlere bu harika parkurda yarışma imkanı sağlayan Latif kardeşimi müsabaka esnasında tekrar tekrar tebrik etmiştim. Bu vesile ile bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Büyük bir özveri ile harika bir parkur hazırlamış. Koşmaktan büyük keyif aldığım parkurlardan bir tanesiydi. Çok güzel seçilmiş bir alandı. Viranelerin içindeki hedefleri ile, aşağı ve yukarı açılı, orman içinde açık alandaki hedefleri ile son harika bir parkurdu. Tekrar ellerine emeğine sağlık Latif.

Koştuğum en zor iki parkurdan biriydi. İki parkurdan biriydi diyorum çünkü gerçekten Portekiz WFTC parkuru mu daha zordu yoksa Adana 2017 mi karar verebilmiş değilim. Belki rüzgar olmasaydı Portekiz parkurunun biraz daha zor olduğu söylenebilirdi. Ancak iki gün boyunca ve özellikle ilk gün esen rüzgar ile birlikte düşünüldüğünde karar vermek kolay değil. Sınır mesafelere yerleştirilmiş handikaplı hedefler şiddetli rüzgar ile birleştiğinde atıcının sınırlarını zorluyordu. Keza açık alanda 45-50 m mesafedeki hedeflerin ve anafor yaparak esen rüzgar altında aşılması son derece güçtü. Nitekim müsabaka sonuçları, parkurun ne kadar güç olduğunu adeta tescil ediyor.

Bu müsabakada yarışma imkanı bulamayan arkadaşlarımın çok şey kaybettiklerine inanıyorum.
Steyr Challenge FT & Sightron SIII 10-50x60

Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ilkererinc
ŞAMPİYON

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: İlker Erinç

Mesajgönderen ertogrul » 30 Oca 2017 18:59

Selamlar,

Öncelikle bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İlk defa katıldığım FT yarışmasında çok tecrübeler edindim ve çok iyi insanlar tanıdım. Bununla beraber insanların istedikleri zaman ne kadar yardım sever ve anlayışlı olabileceğini gördüm. Herkesin misaferperverliği "anlatılmaz yaşanır" demek bile bu durumu anlatmak açısından az bile kalıyor. İki gün boyunca parkur arkadaşlarımın yardımları ve özverileri ile bu hobiye daha fazla gönül vermem gerektiğine inandım. Tabii buraya gelmeden önce beni teşfik eden, Mühiimat edinmemde beni sadece sanal alemden tanımalarına rağmen yardımcı olmaktan çekinmeyen tüm arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Onların tavsiyeleri üzerinde, katıldığım ve katıldığım için hiç pişman olmadığım bir organizasyondu. Herkese yakın ilgilerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. İnşallah bir sonraki yarışmaya tekrar beraber olur, ayni havayı soluruz. saygılarımla....
Kullanıcı avatarı
ertogrul

Mesajgönderen niğdeli51 » 02 Şub 2017 01:55

Yarışmaya katılan, katılmak isteyipte katılamayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim..
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Dön Müsabaka Sonuçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir