[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4700: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4702: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4703: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4704: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
TURKISH AIR RIFLE FT & BR SHOOTERS • Başlığı görüntüle - Tüp bakımları yedek parça temini

• PARTNERLERIMIZ

Tüp bakımları yedek parça temini

Bilginizi paylaşın, merak ettiklerinizi sorun..

Tüp bakımları yedek parça temini

Mesajgönderen hamatum » 12 Mar 2017 19:11

Arkadaşlar scott marka tüpün valf orta milinde bir çatlaktan dolayı kaçağı oluyor. Bunların bakım tamir ve yedek parça temini için önerebileceğiniz nereleri var? İzmir için Güneş gaz haricindeki yerler lütfen:))
HW97K .177 & Falcon MT50 10-50x60
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
hamatum

Takım: HİT
Gerçek İsim: Ömer Akçalı

Dön Teknik Danışma / İpuçları / Eğitim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

• PARTNERLERIMIZ