Fil Çanta (Alüminyum Çanta)

Kaliteli & güvenilir bir perakendeci buldunuz ve diğer atıcılarada tavsiye etmek istiyorsunuz..

Fil Çanta (Alüminyum Çanta)

Mesajgönderen bsR » 11 Ağu 2013 23:15

Resim

Uzak şehirlerdeki müsabakalara gidebilmek için havayolu opsiyonunu da zaman zaman tercih edebilmek adına 105x40x14 ölçülerinde sağlam alüminyum bir çanta yaptırmak istiyordum.. Çeşitli çantacılardan istediğim ölçülerde bir çanta için teklifler istedim.. Genelde bu ölçülerde bir alüminyum çanta için 250-300 TL aralığı fiyatlar isteniyor.. Ancak İzmir'deki Fil Çanta piyasaya göre çok daha uygun bir fiyat verdi.. Çanta için 180 TL fiyat aldım ve ilave bond şifre kilidi için 15 TL; toplamda 195 TL ödedim.
Firmaya e-mail attığınız da mutlaka dönüş alıyorsunuz, oldukça ilgili ve yardımcılar.. Firmaya Firmanın yetkilisi Ant Bey her konu da yardımcı oluyor. Hatta firma Urla'da olduğundan normal şartlarda çantayı İzmir merkeze kargoluyacaklardı ve hacimden ötürü baya yüklü bir kargo masrafı olacaktı, ancak Ant Bey'in İzmir'de bir işi varmış ve haber verdi, elden teslim edebileceğini söyledi, böylece kargo masrafı da vermedim.
Çantanın üzerindeki koruyucu jelatin kaplamayı söktüğümde çevremde gören herkez çantayı çok beğendi.. Büyüklüğü, kaliteli işçiliği ve şıklığıyla oldukça güzel bir çanta oldu.. Hem dik hemde yatay şekilde yere koymak için ayaklıkları dahi unutmamışlardı..
Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu gerçekten ve Fil Çanta'yı kesinlikle herkeze tavsiye ediyorum.. Aşağıya kendime yaptırdığım çantanın bir kaç fotosunu da ekledim..

Sorularınız için;
Yetkili: Sn. Ant Balcı
Web: http://www.filcanta.com
E-posta: bilgi@filcanta.com
Tel1: 0(232)769 04 37
Tel2: 0(533)687 61 63
Tel3: 0(506)459 78 40
Adres: 4124/1 Sok. No:12A Urla-İzmir

Resim Resim

Resim

Resim Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: Fil Çanta (Alüminyum Çanta)

Mesajgönderen bsR » 19 Ağu 2013 17:04

FT İstanbul müsabakasına gidiş gelişte test etme imkanım da oldu.. Oldukça iyi iş gördü, gerçekten memnun kaldım.. Görüp inceleyenler de çantayı baya beğendiler..
Havayolu ile yolculuk için zaten mecbur bu tarz hard case bir çanta olmalı.. Ama uzun mesafe kara yolculuğu içinde bence bu tarz bir çanta gerekli olabilir, zira müsabakadaki uzak şehirlerden gelen çoğu atıcı ayarlarının kaydığından şikayetçiydi, rakım ve ısı değişimi ile bazı sapmalar yaşanabiliyor olsa da sadece bunlarla alakalı olduğunu sanmıyorum, taşıma şeklinden kaynaklı olumsuzluklarda mutlaka vardır..
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER