AJP CUSTOM PARTS

Kaliteli & güvenilir bir perakendeci buldunuz ve diğer atıcılarada tavsiye etmek istiyorsunuz..

AJP CUSTOM PARTS

Mesajgönderen bsR » 06 Şub 2014 11:13

Resim

Kaliteli ürünleri, işçiliği ve hızlı servisiyle hemen hemen her platformda hakkında olumlu şeyler okuyabileceğiniz bir firma.. Johno ile sitedeki iletişim formu aracılığıyla iletişime geçtiğimde oldukça hızlı dönüş aldım, örneğin dürbün yükseltici ray alacaksınız; ray yüksekliğinden, kullanacağınız silaha, üzerinde kullanacağınız ayakların markasına/modeline kadar sizden bilgi istiyor, tam uyumlu parçalar imal ediyor.. Daha yaptırmayı düşündüğüm parçayı ve özelliklerini konuşurken, parçanın imalatını bitirdi ve kargoya hazır hale getirdi, kesin siparişimi henüz yapmamış ve parasını bile ödememiştim. Henüz parça elime ulaşmadı ama şuana kadarki kanım oldukça olumlu, kesinlikle tavsiye ediyorum..
Zaten dünya genelindede pek çok elit atıcının çalıştığı bir firma. AJP Parçalarını kullanan bazı isimler şöyle; Andrew Gillott 2012 Dünya Şampiyonu, Conor Mcflynn 2011 Dünya Şampiyonu & Son Avrupa Şampiyonu, James Osborne 2006 Dünya Şampiyonu, Neil Daniels BFTA Şampiyonu..vs ;)

Ürün Yelpazesi:
  • Custom Knob
  • Oversized Turret
  • Scope Riser Rail
  • Özel projeler

AJP CUSTOM PARTS

Yetkili: Johno
Mobile: 07904 642984

email: enquiry@ajpcustomparts.co.uk
web: http://www.ajpcustomparts.co.uk

Adres:
Unit 6, Brailwood Close, Bilsthorpe, NG22 8UG

Resim
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: AJP CUSTOM PARTS

Mesajgönderen bsR » 19 Haz 2015 14:51

AJP'nin tüfeğe ve kullanılacak ayağa özel ürettiği scope riser rail kullanımı ülkemizde de baha yaygınlaştı;

İlk olarak Steyr LG110FT ve BKL ayaklar için 20mm ilave yükseklik veren silver polished(parlatılmış) versiyonunu almıştım, kulanıyorum ve çok memnunum..
Akabinde Emre Abi'nin HW97'si ve Sportsmatch ayakları için 20mm siyah mat versiyon yaptırıp getirttik..
Sonrasında Emre Abi2nin Steyr'i ve sportsmatch ayaklara göre 20mm, silver mat versiyon getirttik...
Devam eden zamanda Levent LG100 ve BKL ayaklara göre 28mm silver mat, getirtti...
Ve son olarak ben memnun olduğum için özel yapım 34mm ilave yükseklik veren, LG110 ve BKL ayaklar için, silver mat getirttim, henüz kullanmaya başlamadım..
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Mesajgönderen EmRe74 » 19 Haz 2015 20:22

bsR yazdı:AJP'nin tüfeğe ve kullanılacak ayağa özel ürettiği scope riser rail kullanımı ülkemizde de baha yaygınlaştı;

İlk olarak Steyr LG110FT ve BKL ayaklar için 20mm ilave yükseklik veren silver polished(parlatılmış) versiyonunu almıştım, kulanıyorum ve çok memnunum..
Akabinde Emre Abi'nin HW97'si ve Sportsmatch ayakları için 20mm siyah mat versiyon yaptırıp getirttik..
Sonrasında Emre Abi2nin Steyr'i ve sportsmatch ayaklara göre 20mm, silver mat versiyon getirttik...
Devam eden zamanda Levent LG100 ve BKL ayaklara göre 28mm silver mat, getirtti...
Ve son olarak ben memnun olduğum için özel yapım 34mm ilave yükseklik veren, LG110 ve BKL ayaklar için, silver mat getirttim, henüz kullanmaya başlamadım..

Ilk firsatta resimleri gorelim Basar ;)
Steyr LG 110 FT .177 (Sightron SIII 10-50x60)FT
Spyderco's

Resim
Kullanıcı avatarı
EmRe74

Gerçek İsim: Emre Özkardeş

Mesajgönderen impo » 09 Ara 2015 14:58

Bende AJP'den EV2 için dürbün yükseltici sipariş etmiştim ve elime ulaştı.19mm yükseklikte ve EV2 nin rayına uygun, sportsmatch ayaklarla kullanılmak üzere EV'nin mavi renginde istediğimi belirttim.Zor bir renk olduğunu fakat resim göndermemi ve rengi tuttrup tutturamayacaklarını kontrol ettikten sonra yapabileceğini söyledi ve kısa bir süre içinde hazırladı.Gayet hoş oldu.
Resim
Resim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
impo
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Taylan Alyürük

Mesajgönderen kyucel » 09 Ara 2015 16:21

Taylan Hocam hayırlı olsun dedikten sonra bir sorum olacak. Neden 30mm 28mm değil de 19mm tercih ettiniz. Gerek bizde gerekse yurt dışında atıcılar genelde daha yüksek ray tercih ediyorlar. Atıcılık sırlarınızı açık etmeyecek bir nokta varsa paylaşırsanız sevinirim. Selamlar...
Steyr Challenge FT & Nikko Diamond 10-50x60
Kullanıcı avatarı
kyucel

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Kamuran Yücel

Mesajgönderen impo » 09 Ara 2015 21:49

Kamuran teşekkürler.Daha önce Rowan'dan yanlış hatırlamıyorsam 42 mm olan yükselticiden alıp kullanmıştım.Mantık tamamen atış eğrisini ileri taşıyıp uzak mesafelerdeki klik sayısını azaltarak hatalı mesafe tahmininden doğacak kayıpları azaltmaktı.Fakat fazla yüksek dürbün bana silahı biraz dengesizleştirmiş gibi geldi.Uzunca bir süredir yüksek ayaklarla namlu merkezi ile dürbün merkezi arası 2 inch olacak şekilde kullanıyorum, fakat silahın dürbün kızakları ayakları istediğim şekilde ileri geri almama pek müsaade etmiyor.Hem tek parça dürbün kızağı avantajı sağlamak, hem az da olsa dürbünü yükselterek eğriyi ileri almak için bu parçayı satın aldım.
Aslında en önemli sebep bu hobiye başladığımızdan beri kredi kartlarımızı telef eden "buy it now" hastalığı ara ara nüksediyor ve kendimi bir anda sipariş vermiş buluyorum. :lol:
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
impo
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Taylan Alyürük

Mesajgönderen EFELERİN EFESİ » 09 Ara 2015 22:49

Firma rengini gerçekten çok güzel tutturmuş. Tüfeğin üzerinede gayet yakışmış.
Dürbünü kürsüye oturtmuşsunuz, sıra atıcıya gelmiş. :)
Hayırlı olsun.
İsmail KAHRAMAN
STEYR LG110 FT .177 cal. - SİGHTRON SIII SS 10-50X60 LRIRMH
AİR ARMS S400 MPR FT .177 cal. - HAWKE Sidewinder 30 8-32x56
DAYSDATE AİR WOLF MCT .22 cal.- HAWKE Sidewinder 30 8-32x56
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
EFELERİN EFESİ

Gerçek İsim: İsmail Kahraman

Dön Tavsiye Ettiğiniz Perakendeciler

Kimler çevrimiçi