[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4700: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4702: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4703: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4704: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
TURKISH AIR RIFLE FT & BR SHOOTERS • Başlığı görüntüle - FX impact icin Manometre

• PARTNERLERIMIZ

FX impact icin Manometre

Kendi imkanlarınızla tasarlayıp yaptığınız ekipmanlar/donanımlar.. Atölye çalışmalarınız..

FX impact icin Manometre

Mesajgönderen arth-wader » 03 Oca 2017 16:16

merhabalar;

Fx urunu ıle oynamaya basladım ve ılk olarak yapmıs oldugum degısımı sızlerle de paylasmak ısterım, arkada bulunan manometre cok ufak oldugu ve detaylı olarak basınc degerı olculemedıgı ıcın yıne FX ın cok az daha buyuk fakat en azından daha detaylı olarak okuna bılen bır manometresını tufegıme monte ettım.

ıslem cok basıt sadece bırını ıngılız anahtarı ıle sokup otekını takıyorsunuz. fakat ısın guzel tarafı artık 140 barmı 150 barmı 160 barmı ayarladıgımı gorebılıyorum...

soldakı yenı sagdakı eskı

Resim

Resim
Daystate MK4 Panther MTC 4.5, Nikko Diamond 10-50x60, OO-Kuma Custom Parts
Kullanıcı avatarı
arth-wader

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Artun Kocaman

Re: FX impact icin Manometre

Mesajgönderen bsR » 03 Oca 2017 16:47

Eline sağlık, bu sanırım regülatör'ün manometresi, o açıdan regülatörü kaç bara set ettiğini net görebilmen için faydalı bir revizyon olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: FX impact icin Manometre

Mesajgönderen niğdeli51 » 07 Oca 2017 23:19

Ellerine sağlık daha stapil ve doğru bir bilgi verir. Yanlız dikkat etmen bir husus var o saatin camı en ufak dokanmada cıkıyor Montaj etmeden önce Arkasından japonla bir geç Derim.
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Dön Kendin Pişir Kendin Ye..!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

• PARTNERLERIMIZ