[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4700: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4702: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4703: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4704: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/en/mods/ads.php:1)
TURKISH AIR RIFLE FT & BR SHOOTERS • Başlığı görüntüle - FTP 900 Review (İNCELEME YAZISI)

• PARTNERLERIMIZ

FTP 900 Review (İNCELEME YAZISI)

Re: FTP 900 Review (İNCELEME YAZISI)

Mesajgönderen EmRe74 » 16 Nis 2015 17:17

OttomanEmpire yazdı:
EmRe74 yazdı:Alper tekrar hayirli ugurlu olsun.

Saol Emre..İzindeyim...İzmir de nescafeler GOLD olsun... :lol: :lol: :lol:

Musait olunca ara ;)
Steyr LG 110 FT .177 (Sightron SIII 10-50x60)FT
Spyderco's

Resim
Kullanıcı avatarı
EmRe74

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: Emre Özkardeş

Mesajgönderen OttomanEmpire » 16 Nis 2015 17:34

kyucel yazdı:
OttomanEmpire yazdı:
kostok yazdı:Alperim eline saglik, derecelerini bekliyoruz bu bebekle

Bazı abilerimiz bizi ilk 30' a sokmasalarda, aralarına çomak sokacağım, hiç merak etme Emrecim.

Rekabet budur. Aslında kilonun yakıştığı ender adamlardansın ama kilo vermekle iyi yapmışsın. Derecelerini bekliyoruz. İnceleme için de ayrıca teşekkürler.

Saol Kamuran Hocam iyi dileklerin için.Maksat rekabet olsun...Dostluk kazansın.
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Alper Ertop

Mesajgönderen ertogrul » 16 Nis 2015 18:14

OttomanEmpire yazdı:
ertogrul yazdı:selamlar,
AA FTP 900 çok güzel bir silah ve tanıtımınız içinde emeklerine sağlık... İlklerde bu silahın mekanik arıza veya arızaları olduğunu birkaç forumlarda okumuştuk. sizce bu sorunlar çözülmüşmüdür? bu konu hakkında bir bilginiz varmı? deneme atışlarında veya kullanımında bununla ilgili şüphe çekici bir durum gözlemlediniz mi? şimdiden teşekkür ederim. sıradaki yeni silahı da merakla bekliyoruz..

Öncelikle beğendiğinize sevindim.Teşekkür ederim.Ben de sizin gibi duyumlar aldım.Hem de iyi hobidaşlarım bu tüfeği daha önce aldılar.Sıkıntıları olduğunu bildirdiler.Bahsi geçen arızalar regülatör ve kurma kolundaydı aldığımız duyumlarda.Fakat incelemesini yaptığım bu tüfek 2. jenerasyondur.İyileştirmeler yapılmış.İncelemelerimde ne regülatöründe ne de kurma kolunda bir sorunla karşılaşmadım.Resimler ve videoda görüldüğü üzere tüfek gayet stabil çalışmaktadır.Ben daha önce 4.5 cal. STEYR de kullanmış biri olarak chorono sonuçlarının STEYR'e göre daha iyi olduğunu bile söyleyebilirim.Gerek tüfeğin vücuda uyumu ve dengesi gerek yaptığım test sonuçlarına göre zaten bu tüfeği satın aldım.Sıkıntı yaşasaydım şayet, sıkıntılı taraflarını da emin olun söylerdim.Field target yarışmalarına katılacak arkadaşlara bu tüfeği tavsiye ediyorum.Field target Dünya şampiyonasında dereceye girmiş hatta birinci olmuş bir çok atıcı da FTP 900 e geçti.Benim bildiklerim Jack Harris(2013 BFTA European Champion),James Osborne(Former WFTF Worl Champion) vs.vs.vs.vs.Aşağıdaki linklerde FTP 900 ile ilgili videoları bulabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=4cMcTpEgQ64
https://www.youtube.com/watch?v=J92mJV6rKeg

ilginizden dolayı teşekkür ederim. bende almak istiyorum ama öncelikle en önemli parçalardan ve hiç modası geçmeyen dürbünden başlamak istiyorum. dürbünsüz kullanamayacağımıza göre. önce dürbün sonra silah.. bakarsınız ben dürbünü alana kadar AA FTP1000 çıkar, Silahı silah için para biriktirene kadar da FTP1100 çıkar :lol:
Kullanıcı avatarı
ertogrul

Mesajgönderen wrangler » 19 Nis 2015 13:28

Alper abi güle güle kullan. AA lobimizin başyapıtı da Ft'cilere hayırlı olsun :)

Şaka bir yana, ft için tasarlanmış en iyi silah bana göre ftp900. Steyr sahipleri kızacak belki ama özene bezene üretilmiş ahşap kundağın yerini alüminyum profille doldurmak imkansız.

İlk serilerde yaşanan problemler çok can sıkıcıydı, giderilmiş olmasına sevindim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
wrangler
ŞAMPİYON

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Yasin Odabaşı

Mesajgönderen ERDİNÇ » 20 Nis 2015 00:15

Alper hocam eline saglik, pek cok kisinin merka ettigi bir silah ftp 900. Malum cok da yakısıklı.Ben AA kalitesine güveniyorum

Hayırlı olsun, keyifli yarismalar Alper abi
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ERDİNÇ
ŞAMPİYON

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erdinç Bilgili

Mesajgönderen OttomanEmpire » 20 Nis 2015 00:56

ERDİNÇ yazdı:Hayırlı olsun, keyifli yarismalar Alper abi
ERDİNÇ yazdı:Alper hocam eline saglik, pek cok kisinin merka ettigi bir silah ftp 900. Malum cok da yakısıklı.Ben AA kalitesine güveniyorum

Çok saol Erdinç Hocam.Beğenmene sevindim.
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Alper Ertop

Önceki

Dön Air Arms

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

• PARTNERLERIMIZ