Burdur Bucak ilçesinden selam olsun...

Bir merhaba deyin..

Burdur Bucak ilçesinden selam olsun...

Mesajgönderen Ramazan B. » 18 Eki 2017 15:51

Selamun aleyküm,
Aranıza Burdur ili Bucak ilçesinden katılıyorum. Sağlık personeliyim, 36 yaşındayım. Uzun zamandır atıcılığa karşı bi heves beslemekle beraber, 2016 yılı ekim ayında yaylı Cometa Fenix 400 Com.Star silah ile bu hobiye başlamış bulunmaktayım. Cometamın namlusu eğildiğinden mütevellit Şu an mod 135 qe wortex sahibiyim ve uzun mesafe atışları ile ve buradaki mesajlardan okuduğum kadarıyla ft yarışmacılarının pek sevmediği soda şişelerine atışlar yapmakla meşgul oluyorum. Tabi, bi müddet sonra insan daha üst seviye ne olabilir ki derken sonunda bu forum sitesiyle ve ft dünyasıyla tanışmış oldum. Fakat gözüm de korkmadı değil. üyelerin kullandığı silahların fiyatlarını araştırdığımda maaşımın 2-3 katına kadar silah fiyatlarının çıktığını gördüm. Tabi bu sadece silah. Bunun optiği var, aksesuarı var, vs vs. Muhtemelen yaylı kategorisinde zorlayacağım sizleri ;) Düzenlenen organizasyonlarda çok keyif aldığınızı umarak ben de en kısa zamanda aranıza katılmayı umuyorum. (şartlar el verdiği ölçüde. bknz : evli erkeklerin eşiyle imtihanı :P ) Tekrardan aranıza katıldığım için çok memnun olduğumu belirtmek isterim. İnşallah biz de ilerleyen zamanda iyi bir ft yarışmacısı oluruz. Saygılarımla
Çaylak
Kullanıcı avatarı
Ramazan B.

Re: Burdur Bucak ilçesinden selam olsun...

Mesajgönderen bsR » 18 Eki 2017 17:20

Merhaba; hoşgeldiniz, ulusal müsabakalarımıza katılımlarınızı da bekliyoruz, keyifli forumlar dilerim..

NOT: Ekonomik bir set düşünüyorsanız; AT-44, webley tekli, AirArms S200 gibi tüfeklere regülatör uygulaması ve minimum Hawke 8-32 SW dürbün ilavesi ile yarışmaya başlayabilirsiniz. Hamster, buttplate gibi pozisyon almanızı destekleyici aksesuarlarda da kendin pişir kendin ye yöntemiyle birşeyler yapabilirsiniz.
Bu tip ekonomik setlerle yarışan ve iyi dereceler yakalayan arkadaşlarımız mevcut. Satılıklar kısmında da bu tip fırsat setler yakalayabilirsiniz.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: Burdur Bucak ilçesinden selam olsun...

Mesajgönderen Ramazan B. » 19 Eki 2017 13:07

Öneri için teşekkür ederim Başar Bey. Malum hobide yeniyim, yavaş yavaş dediğiniz gibi bi yerlerden başlayacağız inşallah. İlk olarak eğer fırsat bulabilirsem 2018 fethiye ft yarışmasına yarışmacı olamasam bile katılmak istiyorum. ortamın havasını, organizasyonun yapısını gözlemlemek adına bana bişeyler katacağını umuyorum. ilgi ve alakanız için teşekkürler.
Çaylak
Kullanıcı avatarı
Ramazan B.

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir