Merhaba

Bir merhaba deyin..

Merhaba

Mesajgönderen Cembaba » 09 Tem 2019 13:07

Nişancılığı seven ama öldürmeyi sevmeyen tüm atıcılara merhaba,

Yakın zamana kadar ilgim bireysel olup bir organize bir grup içinde yer almamıştım. Uzun mesafe atış grubu arkadaşlarım ve faaliyetim olduğu halde FTBR de ilgimi çektiği için ve daha organize, daha aktif olduğu için aranıza katılmak istedim. Zamanıma tam hakim olmadığım için tüm aktivitelere katılamayabilirim ama İzmir ve yakın çevredeki faaliyetlere katılabileceğimi düşünüyorum.
Hayatımın her döneminde her türlü silahın nişancılığına ilgi duydum. Havalı silahlar ilk kez ortaokul yıllarında babamın Kanada'dan gelirken getirdiği kırma Daisy tüfekle yaşamıma girdi. Ondan önce kendime ait olmayan havalı tüfeklerle bahriyenin atış şampiyonu Avcı Rıfat'ın eğitiminden geçtik birkaç arkadaşımla. Markasını bilmediğim tüfeklerle 5-10 metrede yere saplı kibrit çöplerine atardık. :)
Arada iş hayatının hayhuyundan ilgilenemediğim uzunca bir zamanda sonra şimdi tempom hafifleyince tekrar ilgim canlandı. Şu anda yarı zamanlı çalışan emekliyim, zamanım biraz daha fazla.
Şu anda envanterimde bir tane Kral Mega 5.5luk PCP, bir tane Kral Ekinoks yarı otomatik 5.5 PCP, bir tane Zoraki 4.5 tabancam var.

Herkese selamlar
Cembaba

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir