oğlumla birlikte eğitim alabileceğim kulüp arıyorum.

Bir merhaba deyin..

oğlumla birlikte eğitim alabileceğim kulüp arıyorum.

Mesajgönderen Tolga Bali » 28 Mar 2016 17:15

Merhaba;

Oğlum ile birlikte havalı silah atıcılığı eğitimi alabileceğim, İzmir'de bir kulüp yada dernek arıyorum. Çok uzun zamandır atış yapmadım ama eskiden çok iyi bir atıcıydım. Oğluma profesyonel bir yerde atıcılık eğitimi verdirmek istiyorum.

bana tavsiye edebileceğiniz yada yönlendirebileceğiniz bir yer varmı acaba. iletişim bilgilerini verebilirmisiniz.

çok teşekkür ederim.
Tolga Bali

Re: oğlumla birlikte eğitim alabileceğim kulüp arıyorum.

Mesajgönderen bsR » 28 Mar 2016 18:22

Merhabalar;

Öncelikle foruma hoşgeldiniz, mümkün olduğunca profil bilgilerinizi güncel tutmanızı rica ederiz.
Dikkat ettiğiniz üzere daha çok açık hava havalı tüfek disiplinlerinden olan Field Target ve Benchrest'e yoğunlaşmış bir topluluğuz..
Öncelikle yakın tarihte İzmir bölgesinde koşulacak olan ulusal çaplı İzmir Kalemlik FT müsabakasına gelerek, Field Target disiplini hakkında bilgi edinebilir, takımları tanıyabilir ve bölgenizdeki takımların atıcılarıyla görüşebilirsiniz, hemde sporu canlı canlı izleyebilirsiniz.. Bu yakın tarihli müsabaka ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://www.ftbrturk.com/viewtopic.php?f=8&t=726
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Mesajgönderen Tolga Bali » 29 Mar 2016 10:39

1998 2005 tarihleri arasında istanbulda 3. kolordu komutanlığında sivil olarak salon havalı tabanca (10-25 metre) ve salon havalı tüfek dallarında lisanslı olarak yarıştım.

Şşu anda oğlum 10 yaşında. Silahlara benden ötürü ilgi duymaya başladı. Ben bu sporu salonda yapmasını ve lisanslı bir antrenör ile çalışmasını istiyorum. Biz zaten doğada serbet olarak atış yapmaya çıkıyoruz.

İlk fırsatta sizleri izlemeye ve bilgilerinizden faydalanmaya gelmek isteriz. zaman olarak bir engelimiz olmazsa görüşmek üzere.

İzmir il gençlik müdürlüğünün havalı tabanca atış takımı olduğunu öğrendim. Lakin pcp tabanca almak gerekiyor. Ben yarışırkan piston kurmalı silah kullanıyordum. Artık onları kullanmadıklarını öğrendim. Acaba uygun fiyatlı 1000 gr altı pcp müsabaka tabancası nereden bulabilirim. Bu konuda bilginiz var mı?
Tolga Bali

Mesajgönderen bsR » 29 Mar 2016 11:18

Merhaba;

Çeşitli müsabaka silahı üreticilerinin Türkiye dağıtıcılığını yapan Atak Güvenlik'ten Kemal Aksu Bey ile iletişim kurabilirsiniz, numarasını özel mesaj ile size iletiyorum.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Mesajgönderen Tolga Bali » 30 Mar 2016 23:57

Çok teşekkür ediyorum . özelden mesajınızı aldım. kensisine mesaj attık izmirde benim ihtiyacım olan bir gurup tanımıyormuş . teşekkür ederim.
Tolga Bali

Mesajgönderen OZZYTHEGUITAR » 04 May 2016 09:44

Merhabalar Tolga bey bildiğim kadarıyla Atatürk statdyumunda atıcılık için bir poligon mevcut çocuğunuz ile oraya gidip eğitim aldırmanız atış yapmanız mümkün sanırım.Facebookta yada google da İzmir Atıcılık İhtisas Kulubü diye aratırsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.Ben biraz araştırmıştım.iş durumundan dolayı müsait olmadığımdan kendileri ile atış yapmam mümkün olmadı ama iletişim kurduğunuzda sizlere yardımcı olurlar sanırım.yaklaşımları çok olumlu.Umarım faydalı olmuşumdur.

Sevgiler
​Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm​
Cz vizör 7.65 m
ZORAKİ Hp-01 Ultra .177 + Trijicon reddot
Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE
Weihrauch HW 97 K .177 + Hawke 8 - 32 × 56
Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

ResimResim
Kullanıcı avatarı
OZZYTHEGUITAR

Takım: HİT