2015 yılı hedefleriniz?

Neyi, ne zaman, nerede, ne kadara, neden, kaç tane..?

2015 yılında outdoor havalı silah sporları adına yapmak istediklerin neler?

Tüm ulusal müsabakalara katılmak..
14
54%
Tüm ulusal müsabakalara ve en az bir uluslararası müsabakaya katılmak..
5
19%
Keyif için atıyorum, hafta sonları arkadaşlarla mangalımı yaparken, üç-beş sıkıp rahatlamak..
6
23%
Uçana, kaçana, şişeye, tavaya atmak..
0
Oy yok
2015’te spora ara vereceğim..
0
Oy yok
Diğer faaliyetler (lütfen açıklayınız)
1
4%

Toplam oy : 26

2015 yılı hedefleriniz?

Mesajgönderen bsR » 10 Ara 2014 16:17

2015 yılında outdoor havalı silah sporları adına yapmak istediklerin neler?

Evet 2015 yılında outdoor havalı sporları (FT, BR, silüet, Açıkhava tabanca..vs) için hedefleriniz neler? Olaya daha çok sportif bir faaliyet olarak mı bakıyorsunuz yoksa vakit geçirdiğiniz eğlencelik bir hobi mi? Ankette oy kullandıktan sonra, bir iki cümle ile de açıklarsanız memnun oluruz..

NOT: Henüz oy vermediyseniz ve oy vermeden önce sonuçlara gözatmak istiyorsanız, OY VER butonun altındaki "Sonuçları Göster" bağlantısını tıklayabilirsiniz..

------------------------
Kendim için yazarsam; açıkçası iş-güç çok yoğun tempoda geçiyor, buluşmalara ve toplantılara çok vakit olmuyor, ama müsabakaların yeri çok farklı, herkesin katılması önemli.. Ben olaya daha çok sportif faaliyet olarak bakıyorum ve müsabakaların bu işin ilerlemesi ve devamı için en önemli temel olduğunu düşünüyorum..
2015 yılı için tüm ulusal müsabakalara katılmak ve şartlar ve imkanlar uygun olursa 3 majör uluslararası müsabakanın en az ikisine iştirak etmek niyetindeyim.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 2015 yılı hedefleriniz?

Mesajgönderen Erhan Ay » 10 Ara 2014 19:44

2015 yılı için kısmet olursa Ulusal FT müsabakalarına ve Uluslararası FT müsabakalarına katılma niyetindeyim.diğer branşlarda ilgimi çekiyor ama boş vakitlerim ancak FT'ye yeter gibi geliyor. Estonya'da acemiliğimizi attık nasıl olsa iyi kondisyonlu bir ekip oluşturursak yurtdışında da bir şeyler yaparız gibime geiyor.
AA FTP 900 + Leupold Competition 45x45
FX Impact 6.35 + Hawke ED 10-50x60 TMX

Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Erhan Ay

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erhan Ay

Mesajgönderen niğdeli51 » 10 Ara 2014 20:48

Tr de yapılan musabakalara ciddi şekilde katılmak. tüfeğide aldık artık sabit tüfekle antraman yapıp Allah izin verdiği sürece hepsine katılmak niyetindeyim.
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Mesajgönderen BÜLENT1962 » 10 Ara 2014 20:55

Öncelikle tüm dostlara selamlar. Sanıyorum bu foruma ilk kez yazıyorum. Zaman buldukça bu forumuda takip etmek niyeti ile başlıyorum. Ben yeni yılda da aynen 2014 yılında olduğu gibi biraz doğa ile başbaşa olabilmek biraz da yoğun iş hayatı ve günlük yaşantının kaçınılmaz getirisi olan stresimizi atmak amacı ile mangallı-mangalsız ayırımı yapmaksızın bu hobimi devam ettirmek arzusundayım. Belki zaman ve mekan uygunluğu çerçevesinde ulusal yada bölgesel çapta düzenlenecek bir yarışmaya dostlarla tanışma adına katılabilirim,ancak asla dereceler ile bir ilgim ve hırsım olmaz. 52 yıllık hayatımın nerede ise üçte ikisinde azami stres ve sorumluluk yükü ile yorulan benliğimi birde hobiden gelen kazanma hırsı ile zorlamak düşüncesinde değilim.. Hobiyi sadece zevk için yapanlardanım.Saygı ve sevgilerimi sunuyorum..
AA 510 XTRA FAC .22 / HW 97 KT .22 / KALIBRGUN .35
Kullanıcı avatarı
BÜLENT1962

Gerçek İsim: R. BÜLENT PEKCAN

Mesajgönderen EmRe74 » 10 Ara 2014 22:23

Benim tarafimda her nekadar hobi olarak baslamissa da suan spora dogru gidiyor.Insan yapabildiklerini gordukce daha fazlasini istiyor.O yuzden yayli kategorisinde katilimci sayisinin artmasini ve sampiyonluk icin rekabetin daha fazla olmasini temenni ediyorum ;)
Steyr LG 110 FT .177 (Sightron SIII 10-50x60)FT
Spyderco's

Resim
Kullanıcı avatarı
EmRe74

Gerçek İsim: Emre Özkardeş

Mesajgönderen Berkman » 10 Ara 2014 22:24

Herkese Merhaba,

Keyif için...ile başlayan seçeneği seçtim. Gerçekten benim için önemli olan bu camiada tanıdığım kişiler ile birlikte olmak, sohbet etmek, beraber eğlenmek ve tüm bunlar ile birlikte ortak olan hobimizi de yaşamak. Yarışmalar bir yere kadar güzel, ancak çok fazla kaptırılmaması kaydı ile... Yoksa kazanma hırsı, arkadaşlığın, dostluğun önüne geçtikçe, maalesef bir şeyler kopup gidiyor.
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Berkman

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: İzzet Kırbaş

Mesajgönderen hamatum » 10 Ara 2014 23:32

Merhabalar,
Ben oncelikle dostlarimla hobi paylasma secenegindeyim. Ama en az bir ulusal musabakaya katilip deneyim yasamak istiyorum. Isin sportif kismi elbette cok onemli ama benim deneyimim yetersiz. Bu nedenle oncelikle ustadlarla tanisip bilgi ve becerimi arttirmak daha uygun gibi. Serdar i tanidiktan sonra ozellikle ft de ogrenmem gereken pek cok sey oldugunu bir kez daha anladim. Sevgi ve saygilar sunarim.
HW97K .177 & Falcon MT50 10-50x60
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
hamatum

Takım: HİT
Gerçek İsim: Ömer Akçalı

Mesajgönderen ferhat » 10 Ara 2014 23:53

Tüm ulusal müsabakaları seçtim ama gönül isterki havalı silahlarla ilgili ne kadar müsabaka varsa hepsini yapmak ft, br vb. Umarım zamanla tüm branşlar daki müsabakaları yapma şansımız olur
Hatsan AT44 .177 & Walther 8-32x56
Kullanıcı avatarı
ferhat

Gerçek İsim: Ferhat Artık

Mesajgönderen serdarhavsut » 10 Ara 2014 23:56

Ben ikinci şıkkı seçtim , havali silaha ilk başlayisim atesli silahlara ilgimden dolayı idi , atesli silahlarla atis yapmak her zaman mümkün olmadigi icin nefsimi köreltmek amaciyla bu hobiye bulastim ve sonra ft ile tanistim , ve farkettimki bu is bana daha fazla zevk veriyor. Yaptigimiz ulusal musabakalarda yeni arkadaslarla tanisip , daha oncelerde tanistigim arkadaslarla bir arada olmaktan büyük keyif aldim halada aliyorum. Her ne kadar bu ise artik hobi olarak degil spor olarak baksamda günlük kosusturmacalardan yeterli önemi veremedigimin farkindayim . 2014 yilinda katilmis oldugumuz avrupa sampiyonasinda bu iste cok eksigimiz olduğunu gördük , Allah ömür ve imkan verirse bundan sonra yapilacak olan tüm ulusal ve uluslar arasi müsabakalara katilmak niyetindeyim . Ülkemizde de bu sporun gelisimi ve yayginlasmasi icin bi faydam da dokunursa ne mutlu bana :)
Steyr Challenge FT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
serdarhavsut
ŞAMPİYON

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Serdar Havsut

Mesajgönderen niğdeli51 » 11 Ara 2014 01:01

BÜLENT1962 yazdı:Öncelikle tüm dostlara selamlar. Sanıyorum bu foruma ilk kez yazıyorum. Zaman buldukça bu forumuda takip etmek niyeti ile başlıyorum. Ben yeni yılda da aynen 2014 yılında olduğu gibi biraz doğa ile başbaşa olabilmek biraz da yoğun iş hayatı ve günlük yaşantının kaçınılmaz getirisi olan stresimizi atmak amacı ile mangallı-mangalsız ayırımı yapmaksızın bu hobimi devam ettirmek arzusundayım. Belki zaman ve mekan uygunluğu çerçevesinde ulusal yada bölgesel çapta düzenlenecek bir yarışmaya dostlarla tanışma adına katılabilirim,ancak asla dereceler ile bir ilgim ve hırsım olmaz. 52 yıllık hayatımın nerede ise üçte ikisinde azami stres ve sorumluluk yükü ile yorulan benliğimi birde hobiden gelen kazanma hırsı ile zorlamak düşüncesinde değilim.. Hobiyi sadece zevk için yapanlardanım.Saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

Aramıza hoş geldin Bülent Abi.
AA FTP 900 & Nikko Diamond 10-50X60
Kullanıcı avatarı
niğdeli51

Takım: Ferdi
Gerçek İsim: Latif Tuncer

Sonraki

Dön Anketler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir