En keyif aldığın parkur?

Neyi, ne zaman, nerede, ne kadara, neden, kaç tane..?

Ulusal müsabakalarda koşmaktan en zevk aldığın 50 hedefli parkur hangisiydi?

Karagöl Parkuru - 2014 - İzmir
1
5%
Kızılcahamam Parkuru - 2014 - Ankara
2
11%
Çatalan Barajı Parkuru - 2015 - Adana
2
11%
Kalemlik Parkuru - 2015 - İzmir
14
74%

Toplam oy : 19

En keyif aldığın parkur?

Mesajgönderen bsR » 25 May 2015 13:27

Bugüne kadar en çok keyif aldığınız parkur hangisiydi? Daha önceki yarışmalar tam olarak FT parkuru kavramını karşılamadığı için, ankete sadece bugüne kadar yapılan 25 kulvar(50 hedefli) yarışmaları koydum..

Oy verdikten sonra, konuya da mesaj yazarak verdiğiniz seçenekten ve oy verme sebeplerinizden bahsederseniz sevinirim..

NOT: Henüz oy vermediyseniz ve oy vermeden önce sonuçlara gözatmak istiyorsanız, OY VER butonun altındaki "Sonuçları Göster" bağlantısını tıklayabilirsiniz..

------------------

Ben oyumu Kalemlik Parkuru'ndan yana kullandım, Karagöl ve Çatalan Parkurlarını koşmaktan da büyük keyif almıştım, malasef Kızılcahamam'a katılamamıştım..
Kalemliği seçme sebeplerim, daha seçici bir parkur olması, ortamın güzelliği, deniz seviyesinde ve kıyısında olması, iklimin güzel olması, katılımın yüksek olması, kuralların ve işleyişin hemen hemen sıkıntısız işlemesi, uluslararası müsabakalar için güzel bir antrenman sayılması..vs
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: En keyif aldığın parkur?

Mesajgönderen OttomanEmpire » 25 May 2015 13:38

Oyumu kalemlik parkurundan yana kullandim.Bugune kadar yapilmis en iyi parkurdu.Neye gore en iyiydi? Hedeflerin dizilimi, parkurdaki geri sayim kronometreleri, chorono masasi ve tup dolum istasyonu, sessizlik, atiş esnasinda aticinin konsantresini bozacak herhangi bir olumsuzluk olmamasi, denize sifir harika bir çam ormaninin icinde kurulmus tesis.
Air Arms FTP 900 & Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (Nato)

Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
OttomanEmpire
ŞAMPİYON

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Alper Ertop

Mesajgönderen MustafaCan » 25 May 2015 13:47

Kalemlik olarak oyumu kullandim.Gercekten sahane bi parkur.Katilimci sayisi ve eksiklerimizi bize cok net tattiran bi musabaka olusu.
Ikinci olarak catalandaki parkurdada cok keyif aldim.
Üçuncu olarak karagol.
Ankara FT'ye katilamamistim maalesef.

Her gecen gun ustune koyarak gercek anlamda ulusal ft yarismalari
duzenliyo olmamizda ayri bi guzellik hobimiz için.

Birdahaki musabakada gorusmek dilegiyle...
Başarı hiçbir zaman ebedi, Başarısızlık ise öldürücü değildir.
Önemli olan CESARETTİR...

Hammerli AR20 FT & Hawke 8-32×56
Resim
Kullanıcı avatarı
MustafaCan

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: Mustafa Canoğlu

Mesajgönderen ademusta73 » 25 May 2015 13:55

Tabiki Kalemlik 8-)
Steyr lg 110 ft .177
nikko stirling diamond 10x50x60
Daystate Airwolf.5.5
nikko stirling targetmaster 10+50×60
hawke 8+32x56 srpor
Kullanıcı avatarı
ademusta73

Takım: BROTHERS TEAM
Gerçek İsim: Adem Bilgili

Mesajgönderen impo » 25 May 2015 14:32

Bende Kalemlik parkurunu işaretledim.Her bakımdan çok iyi hazırlanmıştı.Her seferinde bir öncekinden daha iyiye gitme geleneği devam ediyor.
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
impo
ŞAMPİYON

Takım: FİLİNTALAR
Gerçek İsim: Taylan Alyürük

Mesajgönderen kostok » 25 May 2015 21:41

Resim

En keyif aldığım parkur kalemlik oldu, ciddi anlamda zor ve hata affetmeyen bir parkurdu, cumartesi günü yarışmadan 15 dakika önce soldan rüzgar yiyerek yaptığım sıfırlama sonucu; parkurdaki ilk atışımı son derede akustik bir "ÇTONG" sesi ile killzone un bir mildot sağına bıraktım. Evet dürbünden tekrar baktım :mrgreen: tertemiz hedef te pelet kabak gibi sağda duruyordu. Klasik "vurdum düşmedi" bahanesi bile işe yaramayacaktı :lol: :lol: Bu hatayı yapmamam gerekirdi diye düşünüp yarışmaya ıskalayarak başlamanın dayanılmaz hafifliği ile mutlu olurken kulvar partnerim Halil elindeki yaylı tüfekle karga tavşan kurukafa tanımıyor ne varsa mesafe gözetmeksizin ayakta mayakta indiriyordu. :lol: uzun süre Halil' i yakalamaya çalıştım, Bu baskı beni perişan etti, Tam vuruş sayıları eşitlenecekken ıskalıyordum, zalım Halil ise parkura otururken "abi ben bunu kesin kaçırırım" deyip 3 dakikalık sürenin daha 45 nci saniyesinde 2 hedefide indiriyordu. Halil' in bazı atışlarına İlker abi şahit... Sonra cebime tıkıştırdığım snickers ı kemirdim ve kedimi toplayıp 46 ile günü tamamladım. Pazar günü 36 vuruş yaptığım için ikinci günün iptal edilmesini talep ediyorum :twisted: :twisted:

parkurun hazırlanmasında emeği geçen İzmir ekbine ne kadar teşekkür etsek azdır, bize bu keyifli anları yaşattığınız için çok çok teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
kostok

Takım: HAVALI KUVVETLER
Gerçek İsim: Emre Başkaşkır

Mesajgönderen ERDİNÇ » 28 May 2015 12:19

Oyumu kalemlik parkurun yana kullandım. Aslında yarısmayı 2 güne yaydıgımız 50 ser hedefli parkurların tamamı cok guzel ve keyifliydi. İzmir karagöl ve kalemlik parkuru bu kapsamda kamp,orman,deniz,göl,doga yani ft icin mükemmel bir mekandı.Izmirli arkadaslarimizda sagolsun bunu cok iyi degerlendirmisler. Tekrar ellerinize saglık
Steyr Challenge FT & Nikko Stirling Diamond 10-50x60
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ERDİNÇ
ŞAMPİYON

Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Erdinç Bilgili

Dön Anketler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir