Yerli Pellet SpotOn hakkında!

Son FT & BR atıcılık haberleri..

Yerli Pellet SpotOn hakkında!

Mesajgönderen togay yurtsever » 12 Oca 2014 23:26

Resim Resim

Resim Resim Resim

Daha önce yeni kurulan,daha doğrusu yeni üretim aşamasına geçmiş olan SpotOn pelletleri duyurmuştum.Üretime başladığı ilk günden beri idealist bir yaklaşımla Türkiyenin en iyi havalı tüfek saçması olma yolunda emin adımlarla ilerlemiş ve bugünkü durumuna gelen bu pelletler artık kullanıcısının da görüşüne çıkıyor.
Çevir-aç kapaklı Alüminyum kutular halinde içinde 200 adet pellet ler halinde amalajlanıyor SpotOn ve öngörülen fiyatı da 12 tl.

Geçtiğimiz günlerde 5 Ocakta yapılan field target yarışmasında bu pelletleri kullanmıştım ve bence güzel sonuçlar almıştım.Düşünsenize karşınızda rakip olan herkes dünyanın 1 numarası olarak görülen Jsb pellet kullanıyor ve siz onların karşısında daha piyasaya bile çıkmamış ve yerli üretim bir pelletle yarışıyorsunuz.Tamam, sıralama bakımından başlarda değilim ama bu çok büyükölçüde benim hatam çünkü hiç ama hiç idman yapmadan katılmıştım bu yarışmaya.Demek biraz idaman yapsam bu pelletle darece yapmak kesinlikle hayal değilmiş.

Yarışma sonrasında Türkiyenin dört bir tarafından gelen bir çok arkadaşıma deneme amaçlı bu pelletlerden dağıtmıştım.Şimdi sizlerden ricam bu pelletler hakında ki görüşlerinizi,grupman resimlerinizi ya da vdeolarınızı tüfeğinizin markası modeli ve attığınız mesafe ile birlikte burada paylaşmanız.
Yerli üretimi ne kadar teşvik edersek o kadar yol alır biliyorsunuz ki.Şimdi bizim çabamızla bu ürünü Dünya markası yapabilir ve tamamen kendi üretimimiz olan bu ürürnü kullanabiliriz.
Açıkçası biliyoruz ki hemen hepimiz onlarca lirayı dövize endeksli olarak ödemekten sıkıldık.
''Neden olmasın?'' diyerek çıkılan bu yolda hepinizin desteğine ihtiyacımız var.
Daystate AirWolf Tactical .22 & Bushnell Elite 6500 tactical 4.5-30x50
togay yurtsever

Takım: ADANA TİM
Gerçek İsim: Togay Yurtsever

Re: Yerli Pellet SpotOn hakkında!

Mesajgönderen ferhat » 13 Oca 2014 00:03

Bence en iyi değerlendirmeyi siz yapabilirsiniz Tüfeği mengene sehpa vb. sabitleyip önce JSB ile 10 atış sonra SpotOn ile on atış yapıp aradaki fark olup olmadığını gösterbilirsiniz..
Hatsan AT44 .177 & Walther 8-32x56
Kullanıcı avatarı
ferhat

Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: Ferhat Artık

Dön Haberler ve Yenilikler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir