17-18 Mayıs 2014 Karagöl Field Target Müsabakası Hk.

Son FT & BR atıcılık haberleri..

17-18 Mayıs 2014 Karagöl Field Target Müsabakası Hk.

Mesajgönderen serdarhavsut » 21 May 2014 10:57

17 - 18 Mayıs 2014 tarihinde İzmir'de yapılmış olan Field Target müsabakasında takımımız hakkında yapılan ithamlar sonucu , A TAKIMI olarak aşağıdaki açıklamayı yapmayı uygun bulduk.

Öncelikle , yapmış oldukları organizasyon ve verdikleri emeklerden dolayı İzmir FTBRTURK ekibine içtenlikle teşekkür ederiz. Bu güne kadar hazırlanmış olan en güzel parkurda yarışmaktan A TAKIMI olarak büyük keyif aldık.
Ne varki yarışmada takımımız tarafından elde edilen başarılar için tebrik edilmeyi beklerken , karşılaştığımız bir takım ithamlar bizleri fazlasıyla üzmüştür. Yapılan bu ithamlar ile takımımızın bu ve bundan önceki başarıları şaibe altında bırakılmaya çalışılmaktadır. Özellikle bu ithamların bugüne kadar her fırsatta bir araya gelerek keyifli zaman geçirdiğimiz ''dostlarımız'' tarafından son derece nahoş bir biçimde dile getirilmiş olması üzüntümüzü dahada arttırmıştır.
Geçmişte katıldığımız müsabakalarda karşılaştığımız tüm olumsuzluklara , tartışma yaratılmasının önüne geçmeye çalışarak olgunlukla yaklaşmayı kendimize yakışan bir tavır olarak benimsedik. Ayrıca takımımız tarafından taktik olarak benimsendiği ima edilen bazı bireysel hataların gerektirdiği öz eleştiriyi yapmaya her zaman özen gösterdik.
Her ne kadar , uğraştığımız hobiyi daha ileriye taşımak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bu olumlu tavrı benimsemiş olsak da , maruz kaldığımız itham ve çirkin iftiralar , takımımızı bazı kararlar almaya zorlamıştır.
Sonuçları bu kadar tartışma konusu edilmiş yarışmada elde edilen başarıları , takım ilkelerimizle bağdaştıramadığımız için , müsabakayı düzenleyen FTBRTURK ekibinin takdirleri doğrultusunda , almış olduğumuz tüm dereceleri iade etmeye hazırız.
Tüm bu mesnetsiz ve maksatlı suçlamalar karşısında A-TAKIMI olarak düzenlenecek olan bir sonraki ulusal müsabakaya , katılmama kararı aldık. Belki bu sayede katıldığımız yarışmalarda derece alamayacak olan itham sahipleri , eksik bir başarı elde etme şansını yakalayabilirler.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de A-TAKIMI olarak bu sporun içerisinde aktif olarak yer almaya ve destekçisi olmaya devam edeceğiz..

Camiamıza saygılarla duyururuz.


A - TAKIMI

Takım olarak aldığımız bu kararlar doğrultusunda konu hakkında yapılan yorumlara cevap verilmeyecektir.
Steyr Challenge FT & Schmidt&Bender 12,5-50x56 FT II
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
serdarhavsut
ŞAMPİYON
 
Mesajlar: 71
Kayıt: 13 Nis 2013 22:48
Konum: İzmir/Ankara
Yaş: 37
Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Serdar Havsut

Dön Haberler ve Yenilikler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

cron