2016 World Field Target Champioship

FT & BR ile ilgili tüm müsabakalar/etkinlikler/buluşmalar nerede ve nezaman..?

2016 World Field Target Champioship

Mesajgönderen bsR » 18 Kas 2015 17:01

Değerli TÜRK HAVALI TÜFEK FIELD TARGET & BENCHREST ATICILARI;

2016 Dünya Field Target Şampiyonası Portekiz’in Lizbon şehrinde tertipleniyor. Ayrıca bu şampiyona bugüne kadar tertiplenen 26. Dünya FT Şampiyonası olacak.. Pek çok ülkeden 390 atıcının bir araya geleceği uluslararası çaplı en büyük FT organizasyonu..
2014 Avrupa FT Şampiyonası (Estonya) ve 2015 Dünya FT Şampiyonası (Litvanya) katılımlarımızdan sonra davet aldığımız önemli uluslararası müsabakalardan biri de WFTC 2016 Portekiz.
Üyesi olduğumuz WFTF (Dünya Field Target Federasyonu) 2016 yılı Dünya Şampiyonası 16-20 Ağustos tarihleri arasında Portekiz’in Lizbon Şehri’nde tertiplenecek. Ve Üye Ülke statüsünde etkinliğe davetliyiz.. Şampiyona detayları, katılım kotası, kayıt prosedürleri, davetiyeler, şartlar, kurallar..vs gibi tüm konuları bu başlık altında paylaşacağız
2014 ve 2015 yıllarında olduğu gibi 2016’da da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyorum.

G. Başar Öztuna
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Temsilcisi
Resim
-----------------------------------------------------------
Resim Resim Resim

WORLD FIELD TARGET CHAMPIONSHIP 2016

TARİH: 16-20 Ağustos 2015
ÜLKE: PORTEKİZ
ŞEHİR: Lizbon / Tagus nehri yanına konuşlanmış Jamor area (National Sports Center)
Haritada Aratmak için bu metni kopyalayabilirsiniz; JAMOR Centro Desportivo Nacional, Praça da Maratona, 1495 Cruz Quebrada, Portekiz
Koordinatlar; 38.704321, -9.257304
ORGANIZASYON: PORTUGUESE SHOOTING FEDERATION
ORGANİZASYON SPONSORLARI: Kahles, Ataman, Weihrauch, Anschütz, Walter, Tecno Targets, Bruno Miguel Silva Precision, U.P.D.O, PT-Target, ipdj, Camara Municipal Oeiras, Jamor..

KAYIT ve Ücretler:
Kayıtlar başladı, bu seneki prosedür şu şekilde olacak; tüm herkes ilk aşamada bireysel başvurusunu online yapacak, akabinde ülke temsilcisi kendisine atanan şifre ile girip bu kayıtlar arasından takım üyelerini işaretleyebilecek. Kayıtlardan sonra kotanın üstünde talep olması durumunda takım üyelerini işaretlemek adına kendi ulusal müsabakalarımızı baz alarak karar verebiliriz, rezervasyonumuzun altında kayıt olduğu takdirde zaten kayıtların tamamını takım üyesi işaretleyebileceğim. Yaptırdığım ülke rezervasyonu olan 8 PCP + 2 Yaylı olmak üzere 10 atıcıyı takım üyesi işaretleyebileceğiz, 390 atıcılık kota dolmadan daha fazla atıcımız kayıt yapar ise takım üyesi dışında bireysel atıcılarımız da yarışabilmiş olacak. Kayıtlar şimdiden artmaya başladı, 8’i PCP 2’si yaylı olmak üzere 10 kişilik kayıt ön rezervasyonumuzu yaptırdım ama daha fazla atıcımızın da katılmasına imkan bulmak için ne kadar erken kayıtlar yapılırsa o kadar avantaj.
Detaylı bir kayıt platformu bulunuyor, kayıt yaparken mutlaka ülke temsilcinizle irtibata geçip formu doldurmanızda fayda var. Bu senenin bir diğer güzelliği ödemelerin banka transferinin yanı sıra Paypal ile de yapılabilecek olması.
İlk aşama olan bireysel kayıtlar için;

KAYIT PLATFORMU İÇİN TIKLAYIN!!

Kayıt platformunda tüm kayıt, yemek, konaklama..vs gibi masraflarında seçimi ve ödemesini yapma imkanı bulunuyor.

** Tüm kayıtların tamamlanmasından sonra bu seneye özel getirilen yeniliklerden biri olan çiftler kayıtları da açılacak (tenisteki gibi), herhangi bir milletten bir atıcı ile çift olup çiftler de yarışılabilinecek (Tenisteki gibi). **

** DEĞİŞEN KURALLAR, SEYEHAT BİLGİLERİ, ÜLKEYE GİRİŞTE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR..vb konularda ayrıca katılımcılar bilgilendirilecektir.
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER
 
Mesajlar: 1145
Kayıt: 21 Mar 2013 21:07
Konum: İzmir
Yaş: 38
Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Dön Etkinlik Takvimi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 32 misafir

cron