8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

FT & BR ile ilgili tüm müsabakalar/etkinlikler/buluşmalar nerede ve nezaman..?

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen MuRaT_6606 » 14 Ağu 2018 22:59

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / sightron s3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele...
Kullanıcı avatarı
MuRaT_6606
 
Mesajlar: 104
Kayıt: 17 Şub 2014 13:01
Konum: ANKARA
Yaş: 44
Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Murat Arık

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen alicengizarda » 16 Ağu 2018 11:59

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / sightron s3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
24. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
25. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
alicengizarda
 
Mesajlar: 6
Kayıt: 18 Mar 2015 00:52
Takım: KOASK

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen tamertezel » 17 Ağu 2018 12:44

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / sightron s3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
24. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
25. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
26.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
tamertezel
 
Mesajlar: 4
Kayıt: 17 Haz 2018 12:26

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen kafa avcısı » 17 Ağu 2018 14:46

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / sightron s3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
24. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
25. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
26.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt
Kullanıcı avatarı
kafa avcısı
 
Mesajlar: 39
Kayıt: 03 Ağu 2013 04:05
Takım: TİMSAH TEAM
Gerçek İsim: Metehan Özden

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen ilkererinc » 27 Ağu 2018 15:04

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / sightron s3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
24. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
25. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
26.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt
32.Ayşen Erinç / Ftbrizmir / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
33.İlker Erinç / FTbrizmir / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt
Steyr Challenge FT & Sightron SIII 10-50x60

Resim Resim Resim
Resim Resim Resim
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ilkererinc
ŞAMPİYON
 
Mesajlar: 149
Kayıt: 21 Ağu 2013 15:12
Konum: İzmir
Yaş: 50
Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: İlker Erinç

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen bsR » 28 Ağu 2018 11:16

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / Sightron S3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
9. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
10. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
11. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
12. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
13. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
14. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
15. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
16. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
17. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
18. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT
19. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
20. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT
21. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
22. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT
23. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
24. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
25. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
26.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt
32.Ayşen Erinç / Ftbrizmir / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
33.İlker Erinç / FTbrizmir / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt
34- Veli Katrancı / FERDİ / Adana / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
35- Latif Tuncer / KÖRFEZ TEAM / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
G. Başar ÖZTUNA
WRABF Türkiye Temsilcisi
ERABSF Türkiye Temsilcisi
WFTF Türkiye Temsilcisi
EFTF Türkiye Temsilcisi & Yönetim Kurulu Üyesi

Resim Resim

Steyr LG110 FT & Sightron SIII 10-50X60 FTIRMOA
"The greatest education in the world is watching the masters at work"

Resim
Kullanıcı avatarı
bsR
ADMIN / FOUNDER / OWNER
 
Mesajlar: 1143
Kayıt: 21 Mar 2013 21:07
Konum: İzmir
Yaş: 37
Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: G. Başar Öztuna

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen MuRaT_6606 » 28 Ağu 2018 20:30

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / Sightron S3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
9. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt

10. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
11.Ayşen Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
12.İlker Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt

13. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
14. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
15. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
16. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
17. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
18. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata
Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
19. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
20. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
21. Latif Tuncer / KÖRFEZ TEAM / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt

22. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
23. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
24. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
25. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT

26.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
27.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
28.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
29.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
30.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt

31. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT

32. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT

33. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
34.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
35- Veli Katrancı / FERDİ / Adana / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele...
Kullanıcı avatarı
MuRaT_6606
 
Mesajlar: 104
Kayıt: 17 Şub 2014 13:01
Konum: ANKARA
Yaş: 44
Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Murat Arık

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen wrangler » 31 Ağu 2018 22:10

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / Sightron S3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
9. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
10. Yasin Odabaşı / A TAKIMI / Ankara / AA S400 4.5mm / Hawke SW 8-32x32 / FT

11. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
12.Ayşen Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
13.İlker Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt

14. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
15. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
16. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
17. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
18. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
19. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata
Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
20. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
21. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
22. Latif Tuncer / KÖRFEZ TEAM / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt

23. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
24. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
25. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
26. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT

27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt

32. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT

33. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT

34. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
35.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
36- Veli Katrancı / FERDİ / Adana / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
wrangler
ŞAMPİYON
 
Mesajlar: 70
Kayıt: 08 Ağu 2013 00:49
Konum: Ankara
Yaş: 34
Takım: A TAKIMI
Gerçek İsim: Yasin Odabaşı

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen KaraBey » 31 Ağu 2018 22:27

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / Sightron S3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
9. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
10. Yasin Odabaşı / A TAKIMI / Ankara / AA S400 4.5mm / Hawke SW 8-32x32 / FT

11. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
12.Ayşen Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
13.İlker Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt

14. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
15. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
16. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
17. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
18. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
19. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata
Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
20. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
21. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
22. Latif Tuncer / KÖRFEZ TEAM / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt

23. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
24. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
25. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
26. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT

27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt

32. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT

33. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT

34. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
35.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
36- Veli Katrancı / FERDİ / Adana / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
37-Murat VARLIBAŞ/FERDİ/Ankara/AT44 FT /Vektör optik Sentinel 10-40x50 /FT/50
KaraBey
 
Mesajlar: 8
Kayıt: 17 Nis 2016 22:53

Re: 8-9 EYLÜL ANKARA FIELD TARGET ve 50 MT YARIŞMASI

Mesajgönderen Şahin Göz » 01 Eyl 2018 01:16

1. Murat Arık / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
2. Hacı Armağan Yücel / A-TAKIMI / Ankara / AA 400S 4.5mm / Hawke / FT / 50 mt
3. Serdar HAVSUT / A-TAKIMI / ANKARA / Anschutz 9015 / schmidt&bender ft2
4. Erhan AY / A-TAKIMI / GAZİANTEP / Anschutz 9015 / Leupold competition
5. Levent GÜRÜNLÜ/A-TAKIMI / ANKARA / Steyr lg110 / Sightron S3
6. Evren Hocaoğlu / A TAKIMI / ANKARA / Air Arms FTP 900 / Falcon Optics T35
7. Yücel Elibüyük / A TAKIMI / ANKARA / Steyr Challenge FT / Hawke / FT / 50 mt
8. Kâmuran YÜCEL / A TAKIMI/ ANKARA / Steyr Challenge Nikko Diamond / FT
9. Ender SAGBAS / A TAKIMI / Ankara / Kral Puncher Pro2 4.5mm / BSA Sweet / FT / 50 mt
10. Yasin Odabaşı / A TAKIMI / Ankara / AA S400 4.5mm / Hawke SW 8-32x32 / FT

11. G. Başar Öztuna / FTBRİZMİR / İzmir / Hatsan AT-44 FT / Sightron SIII / FT
12.Ayşen Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr LG 110 FT / Nikko Diamond / FT / 50 mt
13.İlker Erinç / FTBRİZMİR / İzmir / Steyr Challenge FT / Sightron / FT / 50 mt

14. Hakan Alp UZ /Körfez Team /Daystate Panther / Nikko Diamond /FT
15. Taylan Alyürük / KÖRFEZ TEAM / AA EV2 / Sightron SIII / FT / 50 mt
16. Serkan Eriş / KÖRFEZ TEAM / AA TX-200 / Hawke / FT / 50 mt
17. Zafer Şahin / Körfez Team / Walther LG400 .177 / Konuspro m30 8,5-32x52 / FT 16J
18. Mesut Türkoğlu / Körfez Team / Anschütz 9015 JH .177 / March 8-80x56 / FT 16J
19. Ziya Gökalp GÖRENTAŞ / KÖRFEZ TEAM / AA HFT 500 .177 / Nikko Diamond 10-50x60 / FT - Ata
Arms Airborne .22 / Hawke Frontier / 50 mt
20. Cahit YILDIRIM / Körfez Team / Steyr LG 110 Hunting .177 / Nikko Diamond / FT / 50mt
21. Ali Cengiz Arda YILDIRIM (18 yaş altı) / Körfez Team / Steyr LG 110 .177 / Hawke / FT
22. Latif Tuncer / KÖRFEZ TEAM / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt

23. Adem Bilgili / Brothers Team / Steyr lg110 / Nikko Diamond / FT
24. Sezgin Şahin / Brothers Team / Steyr Challenge FT / S&B FT2 / FT
25. Ali Ertogrul Latif / Brothers Team / AA EV2 / S&B FT1 / FT
26. Ahmet Oral Akdeniz / Brothers Team / AA MPR / Falcon T50 / FT

27.Dogan Erdem / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Konus Pro/Ft/50 mt
28.Halil Kürpe /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke Ed /Ft/50mt
29.Sevket Yilmaz/Timsah Team /Bursa /AA S200 .177 /Hawke Sd /Ft/50mt
30.Bulent Nalbant /Timsah Team /Bursa /Kral Pro .177 /Hawke V/Ft/50mt
31.Metehan Özden / Timsah Team / Bursa / Hatsan At44 .177 /Nikko /Ft/50 mt

32. Enver Akoğlu / F.A.K / AA Ftp900 / sightron S3 / FT

33. Artun KOCAMAN / Havalı Kuvvetler / İstanbul / AA FTP900 4.5mm / Sightron 10-50x60 / FT

34. Mustafa Kadir Kaya / Ferdi / Düzce / Kral Puncher Marine / Falcon t50 10-50x60 / 50 mt
35.Tamer TEZEL/Ferdi/İstanbul/AA S400 MPR FT 4.5mm./Nikko Diamond 10-50-60/FT/50mt.
36- Veli Katrancı / FERDİ / Adana / Air Arms MPR / Nikko Diamond 10-50x60 / FT / 50 mt
37-Murat VARLIBAŞ/FERDİ/Ankara/AT44 FT /Vektör optik Sentinel 10-40x50 /FT/50
38-İrfan Yılmaz/FERDİ/İZMİR/STYER LG11O FT/SIGHTRON
Steyr LG 110 FT & Sightron SIII 10-50x60
Silahının dolu veya boş olması değil , silahı eline alanın akıldolu bir insan olmasıdır önemli olan.
Kullanıcı avatarı
Şahin Göz
 
Mesajlar: 14
Kayıt: 16 Tem 2014 12:34
Yaş: 23
Takım: FTBRİZMİR
Gerçek İsim: İrfan Yılmaz

ÖncekiSonraki

Dön Etkinlik Takvimi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

cron